(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Переможцем Shamkir Chess-2018 в Азербайджані став Магнус Карлсен

Чемпіон світу з шахів, норвежець Магнус Карлсен дострокового виграв V Shamkir Chess - Меморіал Вугар Гашимова в Азербайджані, повідомляє Haqqin.az.

Карлсен сьогодні в рамках останнього - 9-го туру зіграв швидку нічию білими з китайцем Дін Ліжень, гарантувавши собі 1-е місце.

Таким чином, у Карлсена 6 очок.

Рауф Мамедов зіграв білими внічию з Шахріяром Мамедьяровим. Теймур Раджабов чорними уклав мир з чехом Давидом навар. Радослав Войташек зіграв внічию з Аніша Гирі, і тільки Сергій Карякін зміг сьогодні перемогти. Він обіграв Веселина Топалова і піднявся на 3-е місце.

Підсумкове турнірне становище: 1.Карлсен - 6 очок; 2.Дін - 5,5; 3.Карякін - 5; 4-7. Мамед'яров, Войташек, Гирі, Раджабов - по 4,5; 8-9.Топалов, Мамедов - по 4; 10.Навара - 2,5. Магнус Карлсен брав участь в Shamkir Chess втретє і всі три рази ставав переможцем турніру.

Шахріяр Мамед'яров після складного турніру претендентів в Берліні виглядав не настільки свіжо, але виступив гідно. Теймур Раджабов всі дев'ять партій завершив внічию і теж набрав 4,5 очка. Рауф Мамедов також був статистом в цьому елітному змаганні. У дев'яти партіях Мамедов поступився лише раз.