(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Перша поразка - від чемпіона

В рамках восьмого туру чемпіонату Гродненської області з футболу лідер першості "Мости-СДЮШОР Белкард" приймав чинного чемпіона - ФСК "Гродненський".

Господарі виставили наступний стартовий склад:

Гості грали такими футболістами:

Ілля Слесарчук (ВР), Микола Пугач, Максим Пилипович (к), Володимир Петров, Валерій Куклевскій, Олексій Житков, Михайло Котін, Сергій Климець, Володимир Полукошко, Олександр Шота, Сергій Балабанов.

Гра почалася з 15-ти хвилинним запізненням. У господарів були сині футболки, у гостей фіолетові. Ці кольори на поле зливалися і довелося для ФСК шукати манишки. ФСК-івці не дуже вдало стартували, втративши кілька разів "свої" очки, а тому були налаштовані рішуче, та й склад привезли хороший.

З самого початку гра була нервовою, часом жорсткої і з безліччю боротьби. Трохи більше м'ячем володів "Гродненський". здавалося, що це через сильний вітер, який суттєво гальмував спроби господарів піти вперед. Гра була практично без гольових моментів, можна згадати хіба пару-трійку більш менш небезпечних ударів, але вони виявлялися неточними. Тільки зі штрафного ФСК пробив у ворота: Михайло Котін виконав, а Віталій Василенко дістав з-під поперечини.

Тільки зі штрафного ФСК пробив у ворота: Михайло Котін виконав, а Віталій Василенко дістав з-під поперечини

Олександр Гомін Сергію Климця: "Руки вгору!"

На нашому капітана часто фолили

В кінці тайму ФСК ще раз небезпечно пробив з гарної позиції - знову мимо. А перед самою перервою Сергій Балабанов (через проблеми з нападом грав в атаці, а не в опорній зоні) отримав невелике ушкодження і був замінений на Сергія Работіна. Перерва; здавалося, гра йде до гола ...

Початок другого тайму видався для господарів кошмарним. На 47-й хвилині Олексій Житков прицільно б'є під штангу - 0: 1. Вже через дві хвилини Житков проривається по своєму лівому флангу і навішує на дальню - там забутий захисниками і найнижчий гравець на полі Сергій Климець забиває головою - 0: 2. "Мости-СДЮШОР Белкард" не могли створити попереду щось путнє і пішли заміни - на поле вийшли всі наявні на домашній лавці гравці групи атаки. Початок другого тайму видався для господарів кошмарним

Запасні ФСК Андрій севка і Олександр Денищик очікують виходу на поле.

Забити у господарів все одно не виходило. Мостовчане-гродненці стали менше уваги приділяти обороні і у ФСК з'являлося більше можливостей попереду. Активний у ФСК був Сергій Работін. Він навіть забив. Правда, бічний запалив "поза грою", а головний показав Работін жовту за удар після свистка. А на 70-ій хвилині Сергій проникаючим пасом просто відрізав всю нашу захисну лінію від Сергія Климця і Олександра Шоти, втекли на зустріч з нашим одиноким кіпером. Климець віддає, Шота котить вже в порожні - 0: 3. По такій грі це був вирок. Правда, господарі все одно не залишали спроб забити. У напад пішов центральний захисник Павло Бодак. І двічі Паша був близький до успіху - один раз пробив трохи неточно, вдруге суперника врятувала штанга. Небезпечно бив і Іван Ярошук, але Слесарчук в той день не збирався втрачати свій "сухар". І ФСК міг ще забити - в штангу влучив все той же Работін. Фінальний свисток і 0: 3 - "Мости-СДЮШОР Белкард" зазнають першої поразки в сезоні.

Фінальний свисток і 0: 3 - Мости-СДЮШОР Белкард зазнають першої поразки в сезоні

Але ми як і раніше утримуємо за собою першу сходинку в таблиці.

Справедливості заради, за втраченими очками "Цементник" тепер нас обходить, але ж ці окуляри ще потрібно набрати. Перша така можливість у команди з Красносільського буде вже 1 липня, коли заводчани навідаються в Дятел. Це буде матч дев'ятого туру, туру який стане останнім в першому колі. Для нас перше коло завершено, так як дев'ятий тур ми пропускаємо через непарної кількості команд. По другому колу конкретики поки немає. Однак, зараз в федерації йде робота над тим, щоб в липні організувати Кубок області, а друге коло почати в другій половині серпня. За свіжими новинами і розвитком подій слідкуйте в нашій групі.

А більше фото з матчу проти ФСК ви можете подивитися тут завдяки роботі нашого фотокореспондента Олександра Брітько.