(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Перша перемога на тай-брейку - Волейбольний клуб "Пріморочка"

Наша «Пріморочка» здобула першу в цьому сезоні перемогу на тай-брейку, перегравши в гостях у п'ятій партії московський «Луч» Наша «Пріморочка» здобула першу в цьому сезоні перемогу на тай-брейку, перегравши в гостях у п'ятій партії московський «Луч».

Перша партія закінчилася впевненою перемогою нашої команди з рахунком 24:14. Але по ходу другого сету вже перевага «Променя» доходило до 5 очок. Однак «Пріморочка» переламала гру в кінцівці, першою вийшла на сет-бол, але не змогла довести справу до перемоги - 24:26. У третій партії рівна гра йшла до другого технічного, на який гості пішли з мінімальною перевагою, але в кінцівці не дали шансу москвичка зачепитися і вийти вперед в матчі - 25:19.

«Пріморочка» мала всі шанси здобути «чисту» перемогу. Рахунок в партії був рівний на позначці 20:20 але господині все ж перевели гру на тай-брейк - 22:25. У короткій партії лідер змінювався кілька разів, зміна майданчиками сталася при рахунку 6: 8 на користь «Променя». 4 очка поспіль вивели «Пріморочка» в лідери, але москвички зрівняли рахунок - 10:10. Дві атаки суперниць з четвертої зони припали в наш блок, а вирішальними стали атаки першим темпом Чесноковой - 15:13.

Вища ліга А ». 12 тур. Матч перший. «Луч» (Москва) - «Пріморочка» (Приморський край) 2: 3 (14:25, 26:24, 19:25, 25:22, 13:15)
    «Пріморочка»: Єфімова - 25 очок (2 ейси), Чеснокова - 18 (4 блоки, 1 ейс), Громова - 15 (2 блоки), Шишкіна - 13 (2 блоки, 2 ейси), Гильманова - 8 (2 блоки) , Бондарева - 3 (2 блоки), Кирикова - 3, Клименко - 1 (1 блок), Бурдюкова - 1, Фролова (Л).

Олександр Стаценко, головний тренер ВК «Пріморочка»:

- «Луч» - пристойна команда, вдома грає добре, треба їй віддати належне. Були моменти, коли ми самі провалювалися на блоці, не змогли перебудуватися на Петрову, яка багато нам позабивали, а ми почали помилятися в захисті. І нам з-за травми Гильманова в терміновому порядку довелося все міняти. Щось вийшло, щось ні, складності були. «Луч» грає хвилями, як і ми, подає гостро, в захисті тягне пристойно м'ячі. А коли проти нас добре грають в захисті, гра виходить енерговитратній, і ми робимо свої помилки. Дуже добре сьогодні зіграла Єфімова, в четвертій і п'ятій партії знайшла свою гру Громова. Коли у нас працює перший темп, і коли потужно атакуємо по краях, затяжних розіграшів немає, шансів для суперника не залишається.