(098)4-63-63-63

Перший матч Кріштіану за «Юве» - 3: 2, але без голів

Тут - все про матч «К'єво» - «Ювентус».

Sports.ru показав першу гру Кріштіану в Італії

22:42 А ось і реакція Кріштіану. Пише, що «щасливий вперше перемогти в складі« Ювентуса ».

22:08 Ще раз підсумуємо, друзі:

21:52 Головне з прес-конференції Аллегрі:

- У першому таймі ми трохи розслабилися в захисті і зменшили темп, подумавши, що гра вже в наших руках. Це велика перемога, ми в ній дуже потребували. Вона нам нагадала: серія А важкий турнір, і жоден матч не виграний заздалегідь.

- Роналду в хорошій фізичній формі. Він тренувався з нами всього сім днів і виглядав відмінно. Шкода, що не зміг забити сьогодні. Я вражений тим, як він вписався в команду. У роздягальні він теж був задоволений перемогою.

- Кріштіану кілька разів небезпечно пробив, але Соррентіно виручав. Роналду ще здорово відкривався, але в парі моментів цього не побачили партнери.

21:32 Після гри футболісти «Юве» отожгли з фанатами. Оле!

Оле

21:22 Роналду дуже старався і заряджав всю команду: 8 ударів (4 в створ), 90% точних передач, 3 виграні верхові боротьби. Відмінний матч! Незрозуміло тільки одне: як з такими цифрами він не забив.

21:15 Статистика, звичайно, на користь гостей: удари - 6:27, в створ - 2:11, кутові - 0: 8, сейви - 8: 0, володіння м'ячем - 27%: 73%.

21:05 Прекрасний старт сезону в серії А. Ще в липні «К'єво» погрожували виключенням із турніру за фінансові махінації. Клуб звинувачували в навмисному завищенні трансферної прибутку на 25 мільйонів євро для проходження ліцензування. Сьогодні ця команда ледь не пригальмувала «Ювентус».

20:58 Все! Перша перемога «Юве» в сезоні з Кріштіану в складі. Хедіра, автогол і Федеріко Бернардескі - автори гостьових м'ячів сьогодні.

20:56 На третій доданій хвилині забили гості. Всього додали п'ять, але пройшло вже майже сім - довго з пошкодженням лежав голкіпер «К'єво».

20:53 ГООООООООООЛ! «ПСЄ» ЗАБИВАЄ В НАСТУПНОМУ АТАЦІ! 2: 3. Знов не Кріштіану. Алекс Сандро увірвався в штрафну, покотив м'яч у центр, і Федеріко Бернардескі переправив його в сітку.

20:49 «ЮВЕНТУС» ЗАБИВ, АЛЕ ГОЛ ВІДМІНЕНО. VAR допоміг розібратися. Алекс Сандро зліва прострілив на Кріштіану, той боровся з воротарем, і м'яч відлетів до Манджукічу, який пробив у порожні ворота. На повторі судді побачили у Роналду гру рукою.

20:45 Сім (сім!) Хвилин до кінця, і «Юве» явно втомився. Близько хвилини суперник тримав м'яч на його половині.

20:42 К'єво зовсім кинув атакувати. Відбивається і тягне час.

20:40 Тепер міг зі штрафного забивати Роналду! Сам його заробив на бічній лінії штрафного і сам же пробив. Хоч і по центру, але знову неприємно для Соррентіно - кулаками відбиває.

20:35 ГООООООЛ! 2: 2! Пьянич навісив з кутового, а Бонуччі перестрибнув усіх на світі. Після його удару м'яч зрикошетив від захисника - тому автогол.

20:31 «Юве», до кінця менше 20 хвилин! Алло!

20:28 Нічого собі! Ще один супермомент у Рона: він отримав м'яч в штрафній і метрів з 11 потужно пробив, але захисник встиг накрити. Від його ноги м'яч злетів у повітря і опустився НА сітку воріт. Як і раніше «К'єво» веде.

20:26 Кріштіануууу! Змістився з лівого флангу в центр і зарядив в правий кут. Дуже небезпечно вийшло - Соррентіно насилу врятував. Класний сейв!

20:23 Жарішка! «Юве» нервує, і Федеріко Бернардескі, який замінив у перерві Куадрадо, вдарив суперника по обличчю. Але! Суддя навіть жовтої не дав. Дуже дивне рішення.

20:18 «Ювентус» пробує врятуватися і навалився на ворота «К'єво». Кріштіану знову пробив - головою в руки кіперу.

20:15 АААААААА! КЬЕВО! 2: 1! З пенальті! Консель повалив Джаккеріні в штрафний, і суддя показав на точку. Сам же Джаккеріні і розвів Щесни і м'яч по різних кутах.

20:12 Ух! Хльостко вистрілив Кріштіану метрів з 25. Але Соррентіно (воротар, не режисер) відбив. Довелося постаратися.

20:07 Коли налаштований забити перший гол за «Юве» в офіційних матчах. Другий тайм! Погнали!

19:59 До речі, якщо ви пропустили (навряд чи це можливо), у Кріштіану вже є гол за «Юве». У товариському матчі він забив м'яч у дев'ятку воротареві дубля. Напевно, той не дуже засмутився - все-таки пропускати від Роналду не надто й сумно.

19:53 Кріштіану в порядку: чи не лінується, старанно відкривається не тільки в атаці, але і спускається в центр. Показав декілька класних трюків, міг забити. Загалом, хороший перший тайм португальця. Цілком награв на Голешник.

19:49 Відпочинемо! Рахунок, звичайно, не по грі: «Юве» постійно тиняється у чужій штрафній, а суперник реалізував єдиний шанс. У гостей моментів достатньо, але в основному гострота була в перші 20 хвилин.

19:44 Три хвилини залишилися в першому таймі. «Юве» знову тисне через правий фланг, але поки без моментів.

19:40 ГООООООЛ! 1: 1! «К'єво» забиває! Подача з лівого полуфланга, і Маріуш Степінскі головою поклав м'яч у куточок. Бонуччі і К'єлліні, ау!

19:38 Ще парочка подач на Роналду справа, але захисники його випереджають.

19:35 «Юве» більше атакує правим флангом. Після одного кросу Кріштіану хотів пробити через себе, але не наважився - м'яч летів занадто високо.

19:24 І знову «Юве» мало не забив! Кріштіану розвинув атаку шикарним першим дотик п'ятою. Диба протягнув м'яч до штрафної і віддав направо Куадрадо, який пробив жахливо неточно. А адже Диба міг віддати наліво криша - він теж був вільний.

19:21 Ось це момент! Куадрадо зачепився за м'яч у штрафний і віддав його Кріштіану, який в дотик пробив низом з лінії - поруч зі штангою!

19:18 «Юве» трохи охолов і дозволив «К'єво» поконтроліровать м'яч. Господарі навіть непогано пульнул видали.

19:15 Здоровий португалець зачепився за м'яч в центрі, відтіснив двох суперників і продовжив атаку довгим пасом низом на Куадрадо. Динамічно вийшло, майже залізли в штрафну.

19:12 Ох! А ось і Роналду вперше отримав м'яч і відразу потанцювати з ним, порадувавши уболівальників. Пали, Кріш!

19:09 «Ювентус» продовжує атакувати і мало не забиває другий. «К'єво» пощастило - офсайд.

19:07 ГООООООЛ! «ПСЄ»! Після подачі в штрафну м'яч відскочив до Хедірі, і той сильно пробив в дотик, прошив кіпера. Ну і ну - всього третя хвилина!

19:05 Поки «Юве» неквапливо перекочує м'яч в центрі. Кріштіану пробує знайти вільну зону, щоб відкритися.

19:00 Поехалііі!

18:50 Роналду - центрфорвард. Під ним Диба, Коста і Куадрадо. Але! Це не означає, що команда сьогодні буде грати тільки на Кріша . Це все-таки не «Реал».

18:44 За «К'єво» вже трішечки страшно. Склад «Юве» виглядає вбивчо:

Склад «Юве» виглядає вбивчо:

18:34 Якщо ви не плануєте дивитися серію А в цьому сезоні, то Олексій Логінов вас переконає . У нього достатньо аргументів.

«Менш ніж за 10 років« Ювентус »пройшов шлях від відмови Ді Натале до згоди Роналду. Навіть без Кріштіану у «Юве» найсильніший склад в лізі, але тепер у Аллегрі є безліч тактичних варіантів. Повернення Бонуччі відкриває дорогу ще й до захисту в три.

У цьому сезоні «бьянконері» будуть відправляти суперників у нокаут правим хуком - фланг Хуана Куадрадо, Дугласа Кости, Федеріко Бернардескі і Жоау Канселье виглядає переконливо. Ось чому під час контрольних матчів Макс тестував похідні від схеми 4-4-2, що дозволяє максимально розкрити атакуючий потенціал Канселье. Інша новинка від Аллегрі - довгі закидання Джана на Кріштіану під час зміни володіння м'ячем.

У Турині вірять, що португалець не тільки принесе додаткові голи. Головна місія Роналду - потягнути за собою партнерів. Адже коли поруч тренується такий феномен, складно не додати в майстерності ».

18:22 Матч пройде на стадіоні «Маркантоніо Бентегооді», він вміщує майже 40 тисяч чоловік. Ось так арена виглядала за кілька годин до початку:

Ось так арена виглядала за кілька годин до початку:

18:12 Саме час згадати його першу прес-конференцію після трансферу. Там багато сильних слів. Наприклад: «Ви знаєте мою статистику. Але я амбітний і люблю нові виклики. Я не хочу залишатися в зоні комфорту. Після досвіду Манчестера і Мадрида я хочу потрапити в історію «Ювентуса». У цьому весь Роналду!

18:05 Кріштіану так точно готовий. Вчора Миралем П'янич запостив відео з посвяти Роналду: він встав на стілець і заспівав пісню «A Minha Casinha» португальської рок-групи Xutos & Pontapes. Кріш підглядав в айфон, але це не врятувало - грає в футбол він краще, ніж співає.

18:01 Привіт! Через годину «Ювентус» зіграє в гостях з "К'єво". А це означає, що Кріштіану дебютує в серії А. Чи готові до одного з головних подій вихідних?

Чи готові до одного з головних подій вихідних?