(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

ПІДСУМКИ Ріо-2016: Збірна Казахстану з боксу спустилася на 4-у позицію

22 Августа 2016 1:34 259 22 Августа 2016 1:34 259   АСТАНА

АСТАНА. КАЗИНФОРМ - Збірна Казахстану з боксу посіла 4-е загальнокомандне місце в медальному заліку Олімпіади-2016.

В активі наших боксерів - 1 «золото», 2 «срібла» і 2 «бронзи». Олімпійським чемпіоном Ріо-де-Жанейро став капітан збірної Казахстану з боксу Данияр Елеусінов (до 69 кг), «срібло» - на рахунку Адильбека Ніязимбетова (до 81 кг), а також Василя Левіта (до 91 кг). «Бронза» дісталася Івану Дичко (понад 91 кг) і Дарізі Шакімовой (до 75 кг).

У підсумку - перше місце в медальному заліку посіли боксери з Узбекистану, які завоювали на Олімпіаді 2016 7 медалей: 3 «золота», 2 «срібла» і 2 «бронзи».
    Нагадаємо, що сьогодні в заключний день Олімпіади боксери Узбекистану сенсаційно завоювали 2 «золота». Чемпіонами Ріо ​​стали узбекістанцев Шахобідін Зоіров у вазі до 52 кг, впевнено здобув верх за очками в фіналі над Михайлом Алояном (РФ) - 3: 0, а також Фазліддіном Гаібназаров, який переміг азербайджанця кубинського походження Лоренсо Сотомайора. Ці важливі для Узбекистану перемоги дали можливість істотно змінити позиції своєї країни не тільки в індивідуальному, а й у загальному медальному заліку Ріо.
    На другій сходинці з 3-ма золотими і 3-ма бронзовими медалями розташувалися кубинські боксери. Замикає трійку лідерів - збірна Франція, яка набрала на Олімпіаді з боксу 2 «золота», 2 «срібла» і 2 «бронзи».
    На 5-му місці залишилися боксери з Росії, в активі яких одне "золото", одне "срібло" і три "бронзи". Шостий і сьомий рядки поділили між собою США і Великобританія.
    Варто відзначити, що Узбекистан вперше в історії виграв медальний залік Олімпіади з боксу.
    раніше повідомлялося, що збірну Казахстану в останній змагальний день в загальному медальному заліку ОІ 2016 "потіснила" дружина з Узбекистану. У підсумковій таблиці Ігор, розміщеної на офіційному сайті Ріо 2016, наша збірна спустилася з 21-го на 22-е місце.