(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Підсумки першого дня Олімпіади: Дзюдоїст Беслан Мудранов завоював золоту медаль, а наші волейболістки обіграли Аргентину

У перший же день Олімпіади в Ріо-де- Жанейро збірна Росії виграла золоту медаль!

Перемогу в турнірі дзюдоїстів у ваговій категорії до 60 кілограмів здобув Беслан Мудранов . Для 30-річного спортсмена це поки найбільший успіх в кар'єрі.

Поєдинок проти казахського спортсмена Елдоса Сметова проходив дуже напружено, але Беслан Мудранов переміг Фото: Володимир ВЕЛЕНГУРІН

Батько олімпійського чемпіона, який приніс в скарбничку Росії перше «золото», дуже гордий сином: «Це непередавані відчуття, я сидів, як на голках , І коли він переміг - дуже зрадів. Я дуже радий за Беслана, він довго йшов до цього », - розповів Заур Мудранов.

Срібло дісталося казаху Елдосу Сметову, а бронза - у японця Наохіси Такато і узбека Діербека Урозбоева Фото: Володимир ВЕЛЕНГУРІН

До речі, як розповіла «Комсомолці» дружина чемпіона , Беслан почав займатися спортом у 13 років: разом з братом Асланом вони потай від батьків записалися на боротьбу і стали тренуватися. Батько був проти - боявся, що сини навчання закинуть.

Батько був проти - боявся, що сини навчання закинуть

#Repost @sk_ramzan with @repostapp Вітаємо нашого земляка! Перша золота медаль в скарбничці нашої збірної! ЧЕМПИОН !!! Першу золоту медаль в скарбничку російської збірної приніс уродженець Кабардино-Балкарії, представник СК "Рамзан", МУДРАНОВ БЕСЛАН @beslan_mudranov_official !!!!! У фіналі боротьба перейшла в додатковий час, в якому Беслан Мурданов провів успішну атаку проти казаха Елдоса. @sk_ramzan. #sk_ramzan # спорт #sport #judovine #judo # дзюдо # росія # Путін # сборнаярф #ippon # КБР # нальчик # нашівріо #worldjudo #win #champions # сборнаяроссіі # мотивація # смотріріо #judoka # кидок # чемпіон #lovejudo #power #rio # rio2016 #judovine # мудранов

порадували і наші волейболістки : Росіянки в стартовому матчі Олімпіади в Ріо-де-Жанейро здобули впевнену перемогу над командою Аргентини. Зустріч завершилася з рахунком 3: 0 (25:13, 25:10, 25:16). І гандболістки : Дівчата у важкому поєдинку з командою Південної Кореї досягли вольової перемоги над суперницями - 30:25! Це було щось неймовірне.

Перша перемога наших волейболісток в Ріо! фото: REUTERS

Дуже вдало на Олімпіаді в Ріо стартувала і дзюдоїстка з Братська Ірина Долгова , Перемігши кореянку Кім Сіль Мі. Правда, золоту медаль Сибірячці завоювати не вдалося: наступний поєдинок вона програла аргентинці Паульо Парето. На жаль, суперниця виявилася сильнішою.

У Ріо розпочався перший змагальний день. Серед наших однією з перших вступила в боротьбу за медалі дзюдоїстка Ірина Долгова. І стртовала дуже вдало перемігши в першій сутичці кореянку Сол Мі Кім # ріо2016 # олімпіада # дзюдо # долговаіріна

Перші ПП: 6 серпня, в прес-центр Олімпіади, розташований неподалік від місця проведення змагань з кінного спорту, потрапила випадкова куля . Вона пробила дах будівлі. На щастя, ніхто не постраждав. Це сталося приблизно о 15.00 за місцевим часом (21.00 мск) і викликало шок іноземних журналістів. А ось місцева поліція, схоже, звикла до всього : Бразильські правоохоронці назвали це «прикрою випадковістю». До речі, наш фотокореспондент Володимир Веленгурін, який зараз знаходиться в Ріо-де-Жанейро, виявився в самому епіцентрі перестрілки грабіжників з поліцією, довелося шукати укриття. Про те, як це було, він розповів в ефірі Радіо «Комсомольська правда» .