(098)4-63-63-63

«Пошліть купатися!»: «Рубін» Бердиєва НЕ спікся

30.07.2017

Казань в спеку виграла вперше в футбольному чемпіонаті Росії 2017/18

«Рубін» домігся першої перемоги в сезоні під керівництвом Курбана Бердиєва, обігравши тульський «Арсенал» (2: 1), а переможний гол з пенальті забив Мійо Цакташ. «БІЗНЕС Online» розповідає про антураж навколо матчу і веселих фанатів з Тули, чуйну Володимирі Габулова і нервувати Сергія Рижикова, камбек казанців і другом Бердиєва.

Після фінального свистка багато гравців впали на газон остигати Після фінального свистка багато гравців впали на газон остигати. У спеку, при задусі і програючи по ходу матчу, «Рубін» зробив камбек і не спікся

«Я іспанець, АЛЕ НАВІТЬ МЕНІ ДУЖЕ жарко»

Спека і більше 30 градусів тепла, вечір суботи, чи не перші спекотні вихідні за літо. «Рубін» конкурував за глядача не з «Ак Барсом» або кимось іншим, а з погодою. Проміняти дачі, шашлики, лазні, пляжі і природу на футбол наважилися лише 7220 глядачів. Вони дуже довго заповнювали стадіон, і за 15 хвилин до початку зустрічі здавалося, що «Рубін» чекає новий антирекорд відвідуваності.

Нелегко довелося глядачам Східної трибуни, куди в перші хвилини потрапляло сонце. У чаші «Казань Арени» жарко було настільки, що переможний гол багато гравців «Рубіна» навіть не бігли святкувати. Мійо Цакташ, Сердар Азмун і Гекденіз Караденіз обіймалися втрьох, а іранець махав іншим партнерам, які позадкували до центрального кола, економлячи сили.

«Уф, ну і спека! Я іспанець, але навіть мені жарко! Навіть дихати було важко », - Серхіо Санчес намагався говорити з журналістами по-російськи, описуючи казанський спеку.

«ВОЛОДЯ, ДАЙ водичка!»

- Пошліть купатися! - в фан-секторі тульського «Арсеналу» під час матчу було найспекотніше. Роздягнені фанати спочатку звали весь стадіон на річку, а потім просили пляшку води у воротаря гостей Володимира Габулова.

- Володя, дай водички! - крикнули вболівальники під час паузи на водопій. Габулов перепитав, а потім взяв пляшку і кинув в фан-сектор точно в руки. Водою воротар пригостив у другому таймі і уболівальників з фан-сектора «Рубіна».

Пізніше туляки отримали м'яч, який полетів в їх сектор після удару казанців. Поки болбоі просили його повернути, фанати клеїли на снаряд свою фанатську наклейку, щоб гравці зіграли м'ячем з їх символікою.

А в другому таймі фан-сектор гостей діставав Сергія Рижикова і суддю. Воротар «Рубіна» - це взагалі своєрідний індикатор стану команди. До гола Цакташа він кричав на болбоев, щоб ті кидали йому м'яч зі швидкістю думки. А вже при переможному рахунку говорив: «Стій, що не кидай, я сам зараз до тебе підійду», - і повільно йшов за ворота. Не треба дивитися на табло, щоб зрозуміти, з яким рахунком грає «Рубін», якщо Рижиков то кричить і нервується, то раптом найповільніший гравець на полі.

«Досить цирк влаштовувати! Грай давай! »- кричали воротареві з фан-сектора за спиною. Нервяк Рижикова в підсумку ледь не призвів до другого голу. Сергій знову крикнув болбою, щоб той швидше кинув йому м'яч, і, поки його встановлював, фанати з Тули кинули у воротаря другий снаряд. Рижиков з психу штовхнув його прямо в щит і, щось вигукуючи на адресу сектора, заведений ввів м'яч прямо на Луку Джорджевича. З чистим виходом один на один воротар впорався, але на лавці «Рубіна» Курбан Бердиєв виглядав дуже тривожним.

Після фінального свистка багато гравців впали на газон остигати. У спеку, при задусі і програючи по ходу матчу, «Рубін» зробив камбек і не спікся, коли голова кипіла навіть у ветерана-воротаря.

ДРУГИЙ Бердиєв

Як «Рубін» поки не зовсім схожий на ту звичну команду Бердиєва, так і сам тренер змінився. Поки казанці пропускають гол після того як провалилися мало не всі захисники, Бердиєв на прямих ногах про щось підказує гравцям. Кирило Комбаров пасом п'ятою обрізає трьох футболістів «Рубіна» разом, Олег Кузьмін впав після зіткнення і ліг у воротарському, Рижиков спочатку нерухомо дивився, як м'яч летить в штангу - через пару секунд вже в дальню дев'ятку. До таких провалів в обороні Бердиєв навряд чи й сам був готовий.

У другому таймі захисників стало менше, а атак більше. Бердиєв випустив Сердар Азмун, який разом з Алексом Сонгом став чи не найкращим в матчі. Камерунець грав так, немов у технічній зоні його підганяв Арсен Венгер. Іранець бив в поперечину, виводив на воротаря марнотрата Жонатаса, заробив пенальті на переможний гол. Незважаючи на досить «домашнє» по відношенню до «Рубіну» суддівство, Бердиєв був дуже незадоволений рефері і зривався на резервного арбітра.

«А чому ви тут знаходитеся? Чи не бачите ?! Ось цей взагалі нічого не бачить! »- кричав Бердиєв, вказуючи на головного суддю Володимира Москальова. Тренер навіть запропонував суддям окуляри, щоб поліпшити зір і взагалі виглядав вкрай емоційним.

«Я трошки інший став, - зізнався Бердиєв після матчу. - Є дрібниці, над якими потрібно ще працювати, адже ми починали з глобальних речей. Але потерпіть трохи, всього і відразу не буває, і потрібен час », - сказав тренер, пояснюючи ігрові проблеми команди.

Але потерпіть трохи, всього і відразу не буває, і потрібен час », - сказав тренер, пояснюючи ігрові проблеми команди

«Рубін» при цьому виграв абсолютно по справі, провівши два різних тайми. Напевно, гра в п'ять захисників проти тульського «Арсеналу» трохи завадила господарям, які повинні були грати з позиції сили, але потребували великих силах в нападі. З виходом Сердар Азмун після перерви і після зміни розстановки і «Рубін» почав виглядати цікавіше попереду. Перед непростими матчами з ЦСКА і «Локомотивом» Бердиєв нарешті зміг виграти. Вантаж впав.