(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Представники Алтайського краю стали призерами чемпіонату Новосибірської області зі стрільби з лука

26 липня 2018 р 17:39

Майстри спорту Євген Реснянская і Валентин Кисельов, кандидати в майстри спорту Олексій погань і Світлана Руденко з Алтайського краю взяли участь у відкритому чемпіонаті Новосибірської області зі стрільби з лука. Нагороди розігрували в дисциплінах «дистанція 70 метрів, класичний лук» і «дистанція 50 метрів, блочний лук».

Світлана Руденко стала дворазовою чемпіонкою. Вона виграла у стрільбі з класичного лука на дистанції 70 метрів індивідуальні жіночі змагання, в одній команді з кемеровчанкамі стала переможницею командних змагань. Чоловіча збірна Алтайського краю завоювала срібло у стрільбі з блочного лука на дистанції 50 метрів в командній першості. У цій же дисципліні, але в індивідуальному заліку Євген Реснянская був другим, а Валентин Кисельов - третім.

За інформацією, 4 і 5 серпня лучники Сибіру зберуться в Барнаулі на стадіоні «Лабіринт» (вулиця Юрина, 197). Там пройде відкритий чемпіонат регіону «Стріли Алтаю». Свою участь у змаганнях підтвердили спортсмени з Томська, Новосибірська, Кемерова, Новокузнецька і Республіки Алтай. Організатори очікують гостей з Казахстану. У турнірі візьмуть участь близько 60 лучників. Спортсмени розіграють нагороди в стрільбі з блочного та класичного лука з відстані 70 метрів.

26 липня 2018 р 17:39   Майстри спорту Євген Реснянская і Валентин Кисельов, кандидати в майстри спорту Олексій погань і Світлана Руденко з Алтайського краю взяли участь у відкритому чемпіонаті Новосибірської області зі стрільби з лука