(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Приморські боксери завоювали нагороди відразу на трьох турнірах

Боксери Приморського краю відзначилися на трьох турнірах - Кубку Никифорова-Денисова, Всеросійських змаганнях з боксу пам'яті заслуженого тренера СРСР Бориса Грекова та Всеукраїнських змаганнях класу «Б».

У Санкт-Петербурзі відбувся один з найважливіших дитячо-юнацьких всеукраїнських турнірів країни - «Кубок Никифорова-Денисова», пам'яті почесного президента AIBA, в якому брали участь найсильніші боксери у віці 16-17 років. За результатами змагань приморський спортсмен Микита Чірвон завоював перше місце у ваговій категорії 75 кілограмів. Його тренери - Данило Прилепко і Гліб Устюжанін.

Ще один Приморець Леон Піпія (тренер Данило Прилепко) також виступав в цій ваговій категорії. Він провів три бої, з яких два виграв, але в призери не потрапив.

Микита Чірвон увійшов до складу молодіжної збірної Росії і відправився на навчально-тренувальні збори на Кубу, де знаходиться в даний час.

Успішно виступили приморські боксери на Всеросійських змаганнях з боксу пам'яті заслуженого тренера СРСР Бориса Грекова серед юнаків 2005-06 років народження. Турнір проходив 9-16 грудня в Москві. У рингу зустрілися 306 спортсменів з усіх регіонів Росії. За підсумками змагань приморські боксери, вихованці Крайової спортивної школи, завоювали дві медалі - золоту і срібну.

Золото у ваговій категорії до 76 кілограмів виграв Умар Хатуев з Находки. Бронза у вазі до 52 кілограмів - на рахунку Владислава Чижова з селища Лівадія, тренер Ігор Літюшкін. За підсумками змагань Умар Хатуев і Владислав Чижов будуть включені в резерв збірної команди Росії.

Відразу дві золоті, три срібні і одну бронзову медалі виграли вихованці відділення боксу Крайової спортивної школи на Всеукраїнських змаганнях класу «Б». Турнір проходив з 11 по 16 грудня в Хабаровську. У змаганнях брали участь 146 спортсменів з Республіки Саха (Якутія), Єврейської автономної, Магаданської, Читинської, Сахалінської областей, Забайкальського, Хабаровського і Приморського країв.

Перше місце у ваговій категорії 80 кілограмів посів Данило Нурудінов з селища Сибирцево, тренер Олександр Корсунський. Також першим у ваговій категорії 66 кілограмів став Ілля В'ячеслав з Владивостока, тренер Володимир Устинов. Обидва спортсмени виконали норматив кандидата в майстри спорту.

Срібними призерами стали Андрій Дуванов у вазі до 60 кілограмів з Уссурійська (тренер Олександр Коровін), Данило Яковенко з Владивостока (75 кілограмів, тренер Валерій Єгоров) і Роман Нуманія у вазі до 48 кілограмів з Владивостока (тренер Олександр Черес). Бронзу виграв Максим Лупашко з Владивостока (57 кілограмів, тренер Олександр Маковкін).

Відзначимо, що бокс в Примор'ї є одним з базових видів спорту. Приморські спортсмени успішно представляють свій регіон на далекосхідних і всеросійських змаганнях. З 1990 року у Владивостоці проводиться всеросійський турнір з боксу класу «А» пам'яті учасника Великої Вітчизняної війни Віктора Сахарова. В даний час цим олімпійським видом спорту в краї займаються близько 4 тисяч чоловік.