(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Путін зіграв у хокей

Путін вийшов на лід проти легенд вітчизняного хокею, фото Вести

Путін зіграв у хокей https://cdn.segodnya.ua/img/article/3007/49_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/3007/49_tn.jpg 2012-05-07T21: 16: 15 + 03: 00 Світ Гра, глядачами якої стали кілька тисяч уболівальників, складалася з чотирьох періодів протяжністю по 10 хвилин.

Збірна Російської аматорської хокейної ліги (РЛХЛ), кольори якої захищав Володимир Путін , Здобула перемогу над командою легенд російського хокею з рахунком 6: 5 в матчі, що пройшов у понеділок в московському Палаці спорту "Мегаспорт" на Ходинці.

Гра, глядачами якої стали кілька тисяч уболівальників, складалася з чотирьох періодів протяжністю по 10 хвилин. Причому в кожному з ігрових відрізків склад збірної любителів змінювався повністю, всього на майданчик в цей вечір вийшли близько 140 гравців - представники всіх команд, що беруть участь у фестивалі аматорського хокею Росії. За збірну легенд Росії зіграли прославлені хокеїсти Олександр Якушев, який є президентом РЛХЛ, голова правління аматорської ліги В'ячеслав Фетисов, Олександр Кожевников, Віктор Шалімов, Олексій Касатонов, Олексій Гусаров, Сергій Макаров, Валерій Каменський, Юрій Ляпкин, Володимир Лутченко, Олександр Голіков, Андрій Коваленко, Ірек Гімал і інші.

Вже на 28-й секунді Каменський вивів збірну легенд вперед, проте не минуло й хвилини, як любителі відігралися. Коваленко збільшив лідерство команди легенд - він закинув шайби на 7-й і 18-й хвилинах зустрічі. Збірній РЛХЛ вдалося відквитати один гол, і на останній, вирішальний період вона виходила, поступаючись 2: 3.

Рахунок в матчі вже на першій хвилині четвертого ігрового відрізка зрівняв Путін - в своїй першій же зміні, проведеної за команду любителів. Голіков знову вивів легенд російського хокею вперед - 4: 3, але збірної РЛХЛ і на цей раз вдалося відігратися. Пас президента РФ на Ігоря Бутмана за хвилину до фінальної сирени, здавалося, гарантував любителям перемогу, але Коваленко за 15 секунд до сирени перевів гру в серію післяматчевих буллітів - 5: 5. У ній перемогу збірної РЛХЛ принесло точне попадання Путіна.

Товариська зустріч стала частиною програми фестивалю аматорського хокею, що проходить в Москві на цьому тижні. Для участі в цих російських змаганнях в столицю країни приїхали 92 команди з 76 регіонів. Переможці фестивалю визначаться у неділю.