(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

"Атлетіко" - "Валенсія": огляд і рахунок матчу з футболу 08.03.2015, Чемпіонат Іспанії - Footboom.kz

Мадрид. Стадіон "Вісенте Кальдерон"
    "Атлетіко" - "Валенсія" 1: 1
    Голи: Коке, 33 - Мустафі, 78
    "Атлетіко": Мойя, Хуанфран, Х.М.Хіменес, Годін, Сікейра, Тіагу, Габі (Р.Хіменес, 81), Коке (Суарес 69), Туран, Гарсія, Торрес (Манджукич, 61)
    "Валенсія": Алвес, Барраган, Мустафі, Отаменді, Гайя, Фуего, Перес (Гомеш, 68), Пареха, Фегулі (Родріго, 58), П'ятті (Орбан, 90 + 1), Негредо
    Попереджені: Торрес, 17, Сікейра, 57, Манджукич, 71, Годін, 88, Суарес, 90 + 2 - Мустафі, 31, Пьятті, 34, Перес, 45 + 1, Негредо, 50, Отаменді, 56, Фуего, 88, 90, Барраган, 88
    Вилучений: Фуего, 90

Центральний матч 26-го туру іспанської Ла Ліги відбувся на стадіоні «Вісенте Кальдерон» в Мадриді, де місцевий «Атлетіко», який займає перед туром третє місце, брав «Валенсію», що йде четвертою. Крім важливості турнірного становища, для «кажанів» цей поєдинок був ще й своєрідною перевіркою на статус - чи дійсно левантійці завдяки солідними фінансовим вливанням нового інвестора стали топ-командою поряд з трьома визнаними грандами іспанського футболу або зарано їм ще з цими самими грандами змагатися на рівних. Однозначної відповіді, правда, ми так і не отримали.

До гри суперники підходили з прямо протилежною кадрової ситуацією. Дієго Сімеоне не міг розраховувати відразу на трьох гравців основного складу - Жоао Міранда і кращий бомбардир мадридців Антуан Грізманн відбували дискваліфікацію, а Сауль знаходиться в клубному лазареті. До того ж, у другому поєдинку поспіль Дієго Сімеоне залишив на лаві запасних Антоніо Манджукич, що стало головною несподіванкою при першому погляді на склад господарів. А ось у наставника «Валенсії» будь-яких втрат не було, а на поле з перших хвилин вийшли всі ті хлопці, які тиждень тому на «Местальї» без особливих проблем переграли «Реал Сосьєдад».

А ось у наставника «Валенсії» будь-яких втрат не було, а на поле з перших хвилин вийшли всі ті хлопці, які тиждень тому на «Местальї» без особливих проблем переграли «Реал Сосьєдад»

Поєдинок на стадіоні чемпіона Іспанії почався дуже завзято. Команди носилися по полю як очманілі, правда, переважно між штрафними площами. Активніше матч почали гості, які навіть примудрилися вивести свого гравця на ударну позицію - Негредо пробивав бічними «ножицями», але удар вийшов, м'яко кажучи, безпечним. Власне це і все, що в першому таймі вдалося створити гостям.

Надалі футболісти «Атлетіко» зв'язали «кажанів» по ​​всіх частинах тіла, не даючи їх атаці жодного шансу. Все в кращих традиціях команди Дієго Сімеоне . Так, валенсийци набагато довше володіли м'ячем, але толку від цього володіння було вкрай мало. З таким же успіхом вони могли їм володіти в підтрибунному приміщенні - загроз воротам Мойя було б нітрохи не більше.

Самі ж «матрацники» не особливо-то і рвалися вперед, терпляче чекаючи помилки суперника. При цьому, незважаючи на відсутність голів і навіть пристойних напівмоментів, гра виглядала на одному диханні, так як команди підтримували непоганий темп і відчайдушно рубалися на всіх ділянках поля, крім штрафних площ. Загалом, гра проходила точно так, як і передбачалося до її початку. А потім на 33-й хвилини матчу «Атлетіко» вийшов вперед. Успіх мадридцям приніс стандарт, по реалізації яких команда Сімеоне є чи не найкращою в Європі. Габі виконав подачу з центру поля, Торрес виграв боротьбу у малюка Гайя, потім Тіагу грудьми (а не рукою, як сигналізували гравці «Валенсії») скинув м'яч на лінію штрафного, а набіг Коке зі швидкістю 95 км / год увігнав м'яч у кут воріт Алвеса . Після цього господарі без найменших проблем довели гру до перерви і пішли на нього ведучи в рахунку.

Другий тайм, як і перший, активніше почали гості, але як і раніше створити хоч якийсь момент оборона «матрацників» їм не дозволяла. В цілому ж картина того, що відбувається на полі ніяк не хотіла змінюватися. При цьому господарі двічі були близькі до того, щоб подвоїти рахунок. Яким чином? Шляхом розіграшу стандартних положень і ніяк інакше. Спершу Габі навісив, Годін виграв верхову боротьбу, продовживши політ м'яча, а Рауль Гарсія потилицею не зміг перекинути Алвеса. А потім після подачі кутового на дальню штангу, той же Годін скинув м'яч в центр, а Тіагу з метра пробив у поперечину. Моментище!

Ближче до кінцівці поєдинку гравці «Атлетіко» на час послабили хватку, але «летючим гостям» цього вистачило, щоб зрівняти рахунок. успіх команді Нуну Еспіріту Санту , Так само як і підопічним Дієго Сімеоне , Приніс один з нечисленних стандартів. Парехо метрів з 35-ти замість очікуваної подачі завдав потужного удару, який на себе прийняла поперечина, а Мустафі, випередивши Сікейра, переправив м'яч у ворота. 1: 1 - це був перший і останній удар валенсійців в створ воріт Мойя! Ех, скільки ж матчів в останні роки саме таким чином виграв «Атлетіко» - не злічити.

Це була неслабка такий ляпас для господарів. Симеона потрібна була перемога, а тут такий от поворот. Аргентинець кинув в бій замість захисника Сікейра мексиканського форварда Рауля Хіменеса. На поле ж, тим часом, пішло даний рубилово. Посипалися фоли і попередження, яких за підсумком набралося більше десятка. На 90-й хвилині гості залишилися в меншості - дві жовті картки за пару хвилин дістав Хаві Фуего . Однак ні часу, ні шансів скористатися чисельною перевагою у «матрацників» не було. Додам, що це вперше в сезоні мадридці втрачають очки в двох поєдинках Ла Ліги поспіль. Тепер команді чекає непростий виїзд до Барселони, в гості до міцненький «Еспаньйолу», а потім її чекає матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Дуже навіть пристойний графік у чемпіона.

Таким чином, «Атлетіко» зберіг за собою третій рядок і продовжує випереджати «Валенсію» на одне очко. «Барселона», що вийшла в лідери, пішла у відрив, не так і близько знаходиться мадридський «Реал», а знизу підтискають «Севілья» і «Вільярреал». Такий стан справ, упевнений, гарантує нам дуже жарку кінцівку чемпіонату. Але ми, думаю, все тільки за такий розвиток подій. Чи не так?

З положенням команд ви можете ознайомитися в розділі «Турнірна таблиця чемпіонату Іспанії» .