(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

"Барселона" вибила "Мілан" з Ліги чемпіонів

1. У відповідному чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Барселона" обіграла "Мілан" з рахунком...

У відповідному чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Барселона" обіграла "Мілан" з рахунком 3: 1 і вийшла у півфінал.

У першому матчі в Мілані 2 тижні тому команди голів не забили. Гра проходила обережно, обидві команди намагалися перш за все не пропустити, відклавши вирішення питання про переможця пари до матчу-відповіді.

Матч в Каталонії "Барселона" виграла досить впевнено. У іспанців протягом усього матчу була серйозна перевага і за часом володіння м'ячем, і за кількістю ударів по воротах і небезпечних моментів.

У перші ж 10 хвилин господарі поля створили два найнебезпечніших моменту. У першому випадку Ліонель Мессі, вийшовши один на один з Крістіаном Аббьятті, забити не зумів. Другий епізод закінчився падінням Мессі в штрафному майданчику і призначенням пенальті, який сам же аргентинець і реалізував.

Гра проходила з перевагою "Барселони", але в середині тайму "Мілан" несподівано зрівняв рахунок. Відзначився Антоніо Ночеріно. Проте на перерву іспанці пішли переможцями. У ворота "Мілана" був призначений ще один пенальті, який знову реалізував Ліонель Мессі.

У другому таймі перевага господарів поля стало ще більш помітним. Третій гол у ворота "Мілана" забив Хаві. Моментів для взяття воріт у іспанців було в кілька разів більше. "Мілан" так і не зумів створити небезпечних моментів біля воріт суперника. Під кінець поєдинку нападники "Барселони" мали кілька шансів поспіль, проте рахунок 3: 1 на їхню користь розхолоджував їх і моменти були упущені.

Вигравши з рахунком 3: 1 за сумою двох зустрічей, іспанці вийшли в півфінал Ліги чемпіонів.

Відео: UCLHighlights1.