(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

"Хетафе" - "Барселона" - 1: 4, "Валенсія" - "Сельта" - 2: 1. Прімера. 4 тур / Новини / Чемпіонат Іспанії з футболу онлайн / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

Вчеора. Хетафе. "Хетафе" - "Барселона" - 1: 4. Адріану, Давид Вілья і Ліонель Мессі (зліва направо) святкують четвертий гол у ворота господарів. фото AFP

"Барселона" Тіто Віланова - це далеко не та "Барселона", що була при Хосепі Гвардіолі, і з цим навряд чи хтось буде сперечатися.

Початок сезону видався для каталонського клубу далеко не найпростішим. "Блаугранас" хоч і домагаються перемог в Прімері, але не можна сказати, що вони дістаються їм з легкістю.

В останньому турі "Барселона" приймала вдома "Валенсію", і якби не фантастичний удар Адріано в дальню дев'ятку, хто знає, як могла б завершитися та зустріч. Другий тайм на "Камп Ноу" змусив шанувальників синьо-гранатових, скоріше, нервувати, ніж насолоджуватися футболом у виконанні їхніх улюбленців.

Візит в гості до "Хетафе" навряд чи обіцяв бути простим, особливо з огляду на любов "темно-синіх" обігравати лідерів. Все ще прекрасно пам'ятають перемогу над мадридським "Реалом".

Проте, Тіто Віланова пішов на досить ризикований крок, випустивши з перших хвилин практично резервний склад. Маскерано, Аловес, Вілья і навіть Мессі залишилися на лаві запасних. Однак це аж ніяк не завадило "Барселоні" показати свою фірмову гру.

Каталонська команда тільки перші три-чотири хвилини дозволила "Хетафе" повладеть м'ячем, після чого взяла ігровий снаряд у своє безстрокове користування. Небезпечного моменту біля воріт Мойї чекати особливо довго не довелося. Тельо, який грав в цьому поєдинку єдиного яскраво вираженого форварда, отримав м'яч на лінії штрафної і відразу ж пробив по воротах.

Воротар "Хетафе" зреагував на цю спробу барселонського молодика. Мереживо синьо-гранатових атаки плелися і заплутували захисників в темно-синій формі, не розуміли, з якого боку чекати разючого уколу, а найголовніше - коли.

До двадцять п'ятої хвилини "Барселона" виношувала, здавалося б, ідеальний момент для голу. Тьяго Алькантара отримав м'яч в чужій штрафній площі метрах в тринадцяти від воріт суперника і завдав прицільного удару. Мігель Мойя і вболівальники "Хетафе" повинні дякувати поперечину, в яку і потрапив м'яч.

А на тридцять другій хвилині "Барселона" все-таки відзначилася. Адріано, який став головною ударною силою каталонців в останніх матчах, отримав знижку від Сеска Фабрегаса і завдав прицільного удару з семи метрів - без шансів для Мойї.

Практично відразу Алькантара мав шанс забивати другий м'яч, але страж воріт "Хетафе" в неймовірному стрибку зумів відбити удар Тьяго в ближній кут воріт. До кінця першого тайму господарі теж відзначилися напів-моментом. На тридцять дев'ятій хвилині Педро Леон навішував на Лопо, який зовсім трохи не дістався до м'яча.

Після перерви гра особлива не поміняла свій вектор. "Барселона" продовжила нав'язувати супернику свою гру, впевнено перепасовуючись на будь-якому зручному для неї ділянці поля. Неприємний епізод трапився на п'ятдесят четвертій хвилині, коли Пуйоль отримав пошкодження і не зміг продовжити зустріч, замість нього на поле вийшов Маскерано. На п'ятдесят сьомій хвилині "Барселона" отримала черговий шанс для гола - це Тельо бив з лінії штрафного, але його удар прийшовся поруч зі штангою.

Ліонель Мессі, який не звик сидіти на лавці запасних, з'явився на полі на п'ятдесят дев'ятій хвилині і відразу ж став центральною фігурою на полі. І саме Мессі виконував одинадцятиметровий удар, зароблений Педро. Простий удар прямо по центру воріт виявився не береться для Мойї. Всього через чотири хвилини Лео оформив дубль, зумівши скористатися нерозторопністю оборони "Хетафе".

Максимум, що вдалося зробити господарям поля - зрівняти рахунок стараннями Сараб. Примітно, що Пабло вистачило всього хвилини ігрового часу, щоб відзначитися. Хоча не виключено, що офіційно м'яч запишуть на автогол Маскерано. Але навряд чи цей гол сильно засмутив каталонців, тим більше, що вже в доданий час фінальну крапку в матчі поставив Давид Вілья. 4: 1 - "Барселона" продовжує свою переможну серію.

Євро-футбол

Чемпіонат Іспанії

Прімера

4-й тур

"Хетафе" - "Барселона" - 1: 4 (0: 1)

Голи: Адріану, 32 (0: 1). Мессі, 74 - з пенальті (0: 2). Мессі, 78 (0: 3). Маскерано, 80 - в свої ворота (1: 3). Вілья, 90 + 1 (1: 4).

"Барселона": Віктор Вальдес, Піке, Пуйоль (Маскерано, 57), Адріану, Монтойя, Хаві, Фабрегас, Серхіо Бускетс, Тіагу (Мессі, 59), Педро, Тельо (Вілья, 76).

"Валенсія" - "Сельта" - 2: 1 (1: 1)

Голи: Фегулі, 4 (1: 0). Крун-Делі, 16 (1: 1). Сіссоко, 50 (2: 1).