(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

"Кривбас" обіграв "Білий Барс" в гостьовому матчі УХЛ

"Кривбас" втретє в сезоні здолав "Білий Барс" / uhl.com.ua

У Білій Церкві завершився матч 14-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, в якому "Білий Барс" приймав "Кривбас" з Кривого Рогу і програв з рахунком 3: 5, повідомляє офіційний сайт змагань .

На відміну від матчу 2 жовтня (4: 6) команди закинули по одній шайбі менше. Не змінився тільки підсумковий результат - «Кривбас» в третій раз в сезоні обіграв «Білий Барс».

Битися на рівних господарям вдавалося в двох ігрових відрізках - першому і третьому. В обох випадках рахунок був 1: 1. А ось друга 20-хвилинка для білоцерківців склалася невдало. Принаймні, саме в цей період «Кривбас» на одне влучення в ціль господарів, відповів трьома, що і дозволило гостям здобути підсумкову перемогу.

Ложкою меду в бочці дьогтю «Білого Барса» стала третя закинута шайба. Граючи в чисельній більшості, підопічні Буценка розіграли результативну атаку як по нотах. Лісників і Логачов в два паси прошили всю оборону суперника, а Поцелуенко вразив незахищений кут воріт.

«Білий Барс» Біла Церква - «Кривбас» Кривий Ріг - 3: 5 (1: 1, 1: 3, 1: 1)

Шайби: 1: 0 Даниленко (Козієнко, Ядловський), 9:35, 1: 1 Овчинников (Куцевич), 11:38, 1: 2 Савченко (штовхання, Черевач), 22.00, 1: 3Караульщук (Макрицький Олександр Миколайович, Алексюк) , 26:39, 2: 3 Козієнко (Разумов, Воронін), 36:05, 2: 4 Коваленко (Рубан, Куцевич), 37:24, 2: 5 Рябенко (Секирко, Савченко), 49:42, 3: 5 Поцелуенко (Лісників, Логачов), 57: 50-бол.