(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

"Реал" проти "Барси": поки нічия

"Реал" і "Барселона" зіграли внічию в першому матчі 1/2 фіналу Кубка Короля Іспанії з футболу. Зустріч на "Сантьяго Бернабеу" завершилася з рахунком 1: 1. Матч-відповідь відбудеться 27 лютого в Барселоні

Москва. 31 січня. INTERFAX.RU - Перший матч півфінального протистояння "Реала" і "Барселони" в Кубку Іспанії завершився внічию. У Мадриді команди зіграли з рахунком 1: 1. На гол Фабрегаса "вершкові" відповіли точним ударом Варана. Формально, цей рахунок на користь "Барси", яка грала на чужому полі. Матч-відповідь відбудеться в кінці лютого.

Рік тому в Кубку вони зійшлися вже на стадії 1/4 фіналу. Тоді "Барселона" виграла за сумою двох матчів і в підсумку стала володарем трофея. На цей раз доля звела дві головні іспанські команди на стадії півфіналу, і перший пройшов у середу на "Сантьяго Бернабеу".

Назвати фаворита в цьому "Ель Класико" було досить просто: "Барса" лідирує в чемпіонаті Іспанії, випереджаючи найближчого переслідувача - і це не "Реал" - на 11 очок. Мессі ставить рекорди, в останніх двох матчах Приклади каталонці забили у ворота суперників 9 м'ячів. Навіть незважаючи на відсутність на тренерському містку Віланова, "синьо-гранатові" непогано справляються.

Мадридці ж можуть похвалитися лише великою перемогою над "Хетафе", а в іншому команда не сходить зі шпальт іспанських газет, причому не тільки спортивних.

Кожен день піднімається чергова хвиля чуток про конфлікт Жозе Моурінью з гравцями, про те, що він з футболістами взагалі не розмовляє і думає про нове місце роботи. У цій іпостасі зокрема називався ПСЖ.

Крім цих неприємностей, зіткнувся "Реал" і кадровими проблемами. Ікер Касільяс повернеться ще не скоро, перед півфіналом Кубка мадридці також залишилися без Пепе, Рамоса, Ді Марії та Коентрау.

Суперник не збирався розслаблятися, Хаві заявив, що навіть за відсутності декількох гравців основи "Реалу" вистачить виконавців, щоб провести цей матч на найвищому рівні.

Намагався чи Хаві бути дипломатом або дійсно так вважав, в будь-якому випадку він мав рацію. "Реал" почав матч набагато краще трохи розслаблених гостей. Вже на другій хвилині зустрічі Роналду рвався до штрафної площі, і був зупинений ціною порушення. Сам же потерпілий і виконав штрафний - Пінто довелося вивуджувати м'яч під поперечиною. Добру половину першого тайму господарі поля діяли набагато активніше гостей, але каталонська захист справлялася з натиском мадридців.

На хитрий закручений удар Ессьєна і навіс Бензема на Роналду "Барса" відповіла ударом Хаві в поперечину. А потім "вершкові" вже самі ледве не привезли собі гол після безглуздої помилки Карвалью. Його підстрахував Варан, якому цей матч особливо вдався.

Головний герой "Барселони" Лео Мессі був все так же вправний в обведення і підступний в ударах, але було видно, що він грає далеко не на максимум своїх можливостей.

У той же час його головний суперник за світові футбольні нагороди Кріштіану Роналду боровся щосили, але це був не зовсім його день. Не щастило і Бензема, який мав кілька вірних можливостей вразити ворота "Барси", але у ворота він потрапити не міг.

Мадридці з новими силами пішли в атаку в другому таймі. Знову Бензема міг забивати, але промахнувся з вигідної позиції.

А вже через пару хвилин господарі були покарані за безпечність в обороні. Кальєхон виніс м'яч не дивлячись, Мессі його підібрав і видав черговий геніальний пас Фабрегасу. Сеск вже не схибив і відкрив рахунок на 50-й хвилині.

Пропустивши, "Реал" якось знітився. Ні, вони не перестали боротися, але всі їхні дії межували з відчаєм, хоча до кінця матчу залишалося ще більше півгодини. "Барселона" ж діловито володіла м'ячем і всіляко давала зрозуміти, хто господар становища.

Хвилин через 15 королівський клуб нарешті прокинувся і вирішив додати своїм діям свідомості. Це ледь не принесло свої плоди, коли Роналду в двох епізодах поспіль отримував м'яч практично перед воротами, але переправити їх за стрічку не міг.

Бачачи все це, "Барса" вирішила забити другий для надійності, але це виявилося не так просто зробити. Повинен був забивати Педро, що вийшов один на один з воротарем, але він промахнувся. Потім Мессі все ж послав м'яч у сітку, але вже після зафіксованого у нього офсайд.

І тут на 80-й хвилині черговий штрафний біля воріт Пінто став вирішальним. Варан прийшов на цей розіграш, обіграв в повітрі всіх супротивників і забив головою з відскоком від газону. 1: 1!

Кінцівка матчу залишилася за мадридцями, які відчули, що виходить, але більше голів не вийшло, нічия.

Один з головних героїв матчу Рафаель Варан заявив, що в цей вечір здійснилася його мрія.

"Це була моя мрія (забити" Барселоні "- ІФ), я ніколи не забуду цей день. Це не кращий результат матчу, але він залишає відкритим питання про переможця півфіналу", - цитує футболіста AS .

"Реал" виграв у "Барси" 88 матчів, а програв 87. "Синьо-гранатові" були близькі до того, щоб наздогнати "вершкових", але поки поповнилося лише кількість нічиїх. Наступна спроба випаде 27 лютого в матчі-відповіді на "Камп Ноу".