(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

"Реал" у меншості обіграв "Барсу" в гостях

Мадридський клуб перервав безпрограшну серію матчів "Барси", вигравши її на виїзді.

БИШКЕК 3 апр - Sputnik. Мадридський "Реал" в гостях обіграв "Барселону".

Гра цих команд, іменована "Ель класико", пройшла в неділю (00.30 за Бішкекських часу) на стадіоні "Камп Ноу" в Барселоні.

• Мадридський "Реал" в гостях обіграв "Барселону"

© AP Photo / Manu Fernandez

• Перший м'яч у грі на 56-й хвилині після подачі кутового забив захисник "Барси" Жерар Піке

• Після пропущеного від "Барси" голи, форвард "Реала" Карім Бензема зрівнює рахунок на 62-й хвилині

• Зірка "Реала" Кріштіану Роналду під кінець гри забиває другий для "Реала" в цьому матчі м'яч

1/4

Мадридський "Реал" в гостях обіграв "Барселону"

Контроль м'яча традиційно залишився за господарями поля. Нападник "Барси" Луїс Суарез мав стовідсотковий момент в першому таймі, проте не зміг влучити по м'ячу. Мав свої моменти і форвард "Реала" Бензема. Незважаючи на це, перший тайм завершився нульовою нічиєю.

Рахунок відкрився на початку другого тайму. На 56-й хвилині після навісу з кутового захисник каталонської команди Жерар Піке звільнився з-під опіки Пепе і головою відправив м'яч у ворота суперника. Через шість хвилин мадридці зрівняли рахунок - Карім Бензема акробатичним ударом забив гол після передачі німця Тоні Крооса.

Голи та підкати, радість і розчарування: кадри з гри "Реал" - "Барса" дивіться в фотострічці Sputnik Киргизстан >>

У другому таймі зірка "Барси" Ліонель Мессі підступно бив в "дев'ятку" поза межею штрафний, проте голкіпер "Реала" Кейлор Навас кінчиками пальців встиг перевести м'яч на кутовий. На 82-й хвилині крайній півзахисник "вершкових" Гарет Бейл головою відправив м'яч у ворота суперника, але суддя вирішив, що гол був забитий з порушеннями правил.

За п'ять хвилин до закінчення основного часу за підкат, який обернувся другою жовтою карткою, арбітр видалив капітана "Реала" Серхіо Рамоса. Незважаючи на те що залишилися десять гравців, "Реал" на 86-й хвилині зумів забити другий м'яч. На свій рахунок цей гол записав Кріштіану Роналду, реалізувавши момент після подачі Бейла. Підсумковий рахунок 2: 1 на користь гостей.

© AFP 2019 / PAU BARRENA

Між цими командами тепер розрив в 7 очок. "Барса" знаходиться на першому місці (76, а "Реал" - на третьому (69). Між ними розташувалася "Атлетіко" з 70 очками. Теоретично у "Реала" є шанс поборотися за чемпіонство.

Гра в першому колі між цими командами на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді закінчилася з рахунком 4: 0 на користь каталонців.

"Реал" таким чином перервав безпрограшну серію "Барси", яка тривала протягом 22 матчів в рамках чемпіонату Іспанії.

Під "Ель Класіко" розуміється протистояння між "Реалом" і "Барселоною". Перший матч між цими командами відбувся в 1902 році. Цю гру також називають "Суперклассіка" і "Дербі Іспанії".