(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

"Реал" і "Баварія" вийшли в півфінал Ліги чемпіонів

Після поразки від "Реала" в першому матчі з рахунком 0: 3 "Ювентус" відігрався, але пропустив гол з пенальті в компенсований до другого тайму час Після поразки від Реала в першому матчі з рахунком 0: 3 Ювентус відігрався, але пропустив гол з пенальті в компенсований до другого тайму час   Матч Реал - Ювентус в Мадриді   Фото: Reuters   Москва

Матч "Реал" - "Ювентус" в Мадриді

Москва. 11 квітня. INTERFAX.RU - Мадридський "Реал" і мюнхенська "Баварія" завоювали путівки в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

За сумою двох зустрічей "Реал" здобув перемогу над туринським "Ювентусом".

Матч-відповідь, який пройшов в Мадриді в четвер, завершився з рахунком 3: 1 на користь "Ювентуса". Результат першої зустрічі, що відбулася в Турині тиждень тому, - 3: 0 на користь "Реала".

У матчі-відповіді "Ювентус" в Мадриді вигравав з рахунком 3: 0. Маріо Манджукич провів голи на 2-й і 37-й хвилинах, а Блез Матюйді довів рахунок до великого на 60-й.

Матч ледь не дійшов до овертайму, але в компенсований до другого тайму час суддя призначив пенальті у ворота "Ювентуса". Це рішення сверхемоціонально оскаржував голкіпер туринського клубу Джанлуїджі Буффон, за що отримав червону картку. Замість нього на поле вийшов воротар Войцех Щенсни, але відбити удар Кріштіану Роналду з 11-метрової позначки він не зміг.

Таким чином, "Реал" вийшов в півфінал. На цю ж стадію турніру пробилася мюнхенська "Баварія", за сумою двох зустрічей здолала іспанську "Севілью". Матч-відповідь, який пройшов в Мюнхені, завершився з рахунком 0: 0, що влаштувало "Баварію". Тиждень тому вона перемогла "Севілью" в гостях з рахунком 2: 1.

Напередодні путівки в півфінал завоювали італійська "Рома" і англійський "Ліверпуль".