"Севілья" проти "Хетафе", "Депортіво" в Малазі. 9 тур Примери триває

1. Севілья - Хетафе
    2. Малага - Депортіво
    3. Гранада - Бетіс

У суботу в рамках дев'ятого туру чемпіонату Іспанії відбудуться чотири матчі. Подивитися буде на що і крім центрального поєдинку туру в Віго. Андалусійська «Севілья» прийме на «Рамон Санчес Пісхуан» «Хетафе», а «Малага» на своєму полі зіграє з «Депортіво». Крім того, аутсайдер чемпіонату «Гранада» спробує перемогти в андалусійского дербі «Бетіс».

Програма 9-го туруЧас (московське)МатчТВ-трансляціяОнлайн

Ср. 21:30 Райо Вальєкано - Еспаньол - 3: 0 НТВ-Плюс Футбол 2 трансляція Зб. 17:00 Сельта - Реал Мадрид НТВ-Плюс Футбол 2 трансляція Зб. 19:15 Гранада - Бетіс НТВ-Плюс Футбол 2 - Зб. 21:30 Севілья - Хетафе НТВ-Плюс Футбол 1 трансляція Зб. 23:00 Малага - Депортіво НТВ-Плюс Футбол 2 трансляція Вс. 13:00 Леванте - Реал Сосьєдад НТВ-Плюс Футбол 2 - Вс. 17:00 Лас-Пальмас - Вільярреал НТВ-Плюс Спорт - Вс. 19:15 Барселона - Ейбар НТВ-Плюс Футбол 2 трансляція Вс. 21:30 Атлетіко - Валенсія НТВ-Плюс Футбол 2 трансляція ПН. 21:30 Атлетик - Спортинг Хіхон НТВ-Плюс Футбол 1 -

субота

АНОНС МАТЧУ "Сельти" - "РЕАЛ" МАДРИД

Севілья - Хетафе

Стадіон: «Рамон Санчес Пісхуан» (Севілья). Початок матчу: 21:30.

ТВ-трансляція: НТВ-Плюс Футбол 1

трансляції: Відео трансляція , Текстова трансляція

Статистика зустрічей: 27 матчів; + 11 = 5-11; м'ячі: 35-28;

Головний суддя: Віканді Гаррідо (Португалете).

В останньому турі чемпіонату Іспанії «Севілья» знову не виграла. Перемігши до цього в двох матчах поспіль, підопічні Унаї Емері не зуміли на виїзді здолати «Ейбар». Хоч команда з Країни Басків в поточному сезоні і є досить грізною силою, футбол, який показали андалусійці в першому таймі того протистояння був просто жахливий. «Комплекс першого тайму» простежується у «Севільї» в Ла Лізі досить очевидно: крім «Ейбар», був ще матч з «Сельтою», де «рохібланкос» ледь не врятувалися після перерви, матч проти «Барселони», а також гра Ліги чемпіонів з «Боруссією». У єврокубку, до слова, на цьому тижні андалусійці вдруге програли, хоча були близькі до того, щоб взяти один бал в Манчестері - в поєдинку з «Сіті» іспанці відкрили рахунок, пропустили ще до перерви і утримували нічийний результат до 90-ї хвилини, коли в їх ворота забили другий.

Уже четвертий гол у футболці «Севільї» забив Євген Коноплянка - українець ділить першу сходинку за кількістю м'ячів в цьому сезоні з Кевіном Гамейро, який, до того ж, два рази відзначився з пенальті. Втім, Унаї Емері не поспішає ставити в основу екс-гравця «Дніпра», продовжуючи довіряти зовсім розчаровує Хосе Антоніо Рейесу. Отримати місце в основі Коноплянці з кожним днем ​​стає все важче, адже склад команди постійно поповнюється за рахунок виписалися і лазарету футболістів: у грі проти «Хетафе», наприклад, через травму не зіграють тільки захисники Ніко Пареха і Данель Каррішу, а також воротар Бету.

Фран Ескріба не може розраховувати в сьогоднішній грі на Альваро Медрала і Анхеля Лафіт. Втім, їх відсутність в минулому турі не завадило команді з передмістя Мадрида здобути розгромну перемогу - «Лас-Пальмас» в слідстві поразки 0: 4 навіть позбувся тренера. Відмінною грою в тому матчі відзначився 25-річний серб Стефан Щеповіч: вийшовши на заміну за дванадцять хвилин до кінця матчу, нападник відзначився дублем. У сьогоднішньому поєдинку очікується його вихід зі старту, тим більше, що інший форвард команди Альваро Васкес отримав мікротравму і, ймовірно, партнерам не допоможе.

Перемога над «Лас-Пальмасом» стала найбільшою для «Хетафе» за останні три роки. Цікаво, що попередню велику вікторію, яка трапилася в 2012-му році, «сині» відсвяткували в матчі проти «Севільї», коли розбили її з рахунком 5: 1. Хоча, в цілому, в останніх матчах цих команд на «Рамон Санчес Пісхуан» статистика на боці господарів: вони виграли чотири попередні протистояння. Дуже до речі буде для них перемога і сьогодні: «Севілья» знаходиться на принизливою для себе чотирнадцятої сходинці турнірної таблиці з дев'ятьма очками, а в разі перемоги, зможе піднятися на кілька сходинок вгору, в тому числі, обійшовши і «Хетафе», у якого десять балів.

Дуже до речі буде для них перемога і сьогодні: «Севілья» знаходиться на принизливою для себе чотирнадцятої сходинці турнірної таблиці з дев'ятьма очками, а в разі перемоги, зможе піднятися на кілька сходинок вгору, в тому числі, обійшовши і «Хетафе», у якого десять балів

Не зіграють або під питанням

Севілья Хетафе Ніко Пареха (травма) Анхель Лафіту (травма) Даніель Каррішу (травма) Альваро Медрала (травма) Бету (травма) Альваро Васкес (під питанням)

Малага - Депортіво

Стадіон: «Ла Росаледа» (Малага). Початок матчу: 23:00.

ТВ-трансляція: НТВ-Плюс Футбол 2

Статистика зустрічей: 28 матчів; + 5 = 10-13; м'ячі: 23-38;

Головний суддя: Карлос Веласко Карбальо (Мадрид).

Несподівано хороша гра аутсайдера минулого чемпіонату «Депортво» в поточному сезоні змусила оптимістів говорити про можливе потрапляння команди Віктор Санчеса в Лігу Європи. Втім, останні матчі показали, що наставнику галісійців все ще є над чим працювати. Спочатку ла-коруньци дивним чином втратили перемогу на полі останньої команди Приклади «Гранади», а минулого тижня, пропустивши два голи по ходу матчу від «Атлетика», зуміли відігратися лише в останні десять хвилин. Між іншим, якби в цих матчах «Депортіво» набрав не два очки, а максимум - шість, то працював би зараз в одному балі відставання від лідируючої трійки.

Насправді, говорити про потрапляння (повернення?) Галісійська команди в єврокубки поки рано. У перших турах чемпіонату «Депортіво» жодного разу не зустрічався з дійсно серйозним противником - баскський «Атлетик» був першою командою, яка виступає в єврокубках, з якої грали підопічні Санчеса. Уже незабаром це буде виправлено: в трьох наступних домашніх поєдинках «біло-блакитні» візьмуть «Атлетіко», «Сельту» і «Севілью». Віктор Санчес повинен бути вдячний тому, що його футболісти практично не страждають від травм. Єдиним гравцем, що знаходяться в лазареті, є воротар Фабрісіо, в цьому сезоні жодного разу не виходив на поле.

У «Малаги» справи з втратами йдуть значно гірше: продовжує відновлюватися основний форвард команди нордін амрабат, за відсутності якого «анчоуси» зуміли здобути першу перемогу в чемпіонаті, перегравши 3: 1 «Реал Сосьєдад», але минулого тижня жахливо зіграли в Валенсії, поступившись на «Местальї» 0: 3. Після того поєдинку, до всього, в лазарет потрапив і найважливіший центральний захисник команди Маркос Анхелері - 32-річний бразилець виходив на поле в кожному з восьми перших турів. Міняти його буде, правда, Рауль Альбентоса. Хаві Грасия особливо не довірять літнього новачка «Малаги», проте в тих трьох матчах цього сезону, в яких Альбентоса грав з перших хвилин, «Малага» не пропустила жодного м'яча.

Після восьми турів у «Малаги» лише одна перемога і тільки шість набраних очок. Стільки ж, скільки і у «Реал Сосьєдаду» і «Леванте»: андалусійці не перебувають в зоні вильоту лише завдяки трохи кращою різницею забитих і пропущених м'ячів.

Цікаво, що в останні роки дуже часто зустрічі цих команд на «Ла Росаледа» закінчуються внічию: у останніх сімнадцяти поєдинках таке траплялося дванадцять разів. У сезоні 2014/15, правда, «Малага» вдома впевнено розібралася з "Депортіво" 4: 1: два голи в тому матчі забив Роке Санта Круз, який тільки-тільки відновився після пошкодження і сьогодні на поле не вийде.

У сезоні 2014/15, правда, «Малага» вдома впевнено розібралася з Депортіво 4: 1: два голи в тому матчі забив Роке Санта Круз, який тільки-тільки відновився після пошкодження і сьогодні на поле не вийде

Малага Депортіво Флавіо Феррейра (травма) Фабрісіо (травма) нордін амрабат (травма) Маркос Анхелері (травма) Хуанпу (травма) Роке Санта Круз (під питанням)