(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Рахунок майже як у пісні групи «Чайф»: Росія розгромила Чехію в товариському матчі

Футболісти збірної Росії розгромили чехів в товариському матчі, який 10 вересня проходив у Ростові-на-Дону на стадіоні «Ростов Арена». Росіяни завершили гру з неймовірним рахунком, майже як співається в пісні групи «Чайф», - 5: 1 на користь господарів.

Відкрив рахунок і розпечатав ворота чехів вже на 8-й хвилині півзахисник збірної Росії Олексій Іонов, з передачі Юрія Газінського, капітана команди. Вже на 24-й хвилині другий гол забив російський форвард Антон Заболотний. Ще через п'ять хвилин суддя призначив пенальті у ворота чехів, і Олексій Іонов його успішно реалізував і оформив дубль зустрічі.

Потрібно сказати, що за статистикою матчу кількість атак і ударів по воротах у обох команд було приблизно однакове, але наші співвітчизники їх вдаліше реалізували. В середині другого тайму чех Томаш Соучек відправив єдиний м'яч в російські ворота, але через кілька хвилин Олександр Єрохін забив суперникам четвертий м'яч. П'ятий гол російської збірної на 83-й хвилині забив Дмитро Полоз. В обох випадках м'ячі були забиті після передачі Костянтина Рауша.

Цього літа збірна Росії зробила чудо, діставшись до чвертьфіналу ЧС-2018. Але на жаль, програла хорватам в серії пенальті. Відразу після матчу Сергій Ігнашевич та Олександр Самедов заявили про завершення кар'єри , А в липні Юрій Жирков розповів, що більше не гратиме за збірну . Тому збірна Росії, яка перемогла чехів, - зовсім не та, що грала під час ЧС.

підписуйтесь на канал E1.RU в Telegram - там ми публікуємо найсвіжіші новини, інтерв'ю та історії.