(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Результат матчу Швеція Англія - ​​Швеція Англія рахунок гри - Матч Швеція Англія Євро-2012 рахунок

Home » Футбол »Результат матчу Швеція Англія Євро-2012: група D, другий тур

Сьогодні, 15 червня, о 21:45 за київським часом (22:45 за московським) на стадіоні Олімпійський у Києві (Україна) відбувся матч між збірними Швеція і Англія.

Сьогодні, 15 червня, о 21:45 за київським часом (22:45 за московським) на стадіоні Олімпійський у Києві (Україна) відбувся матч між збірними Швеція і Англія Гра збірних Швеції та Англії закінчилася з рахунком 3: 2.

Цей матч завершив другий тур Євро 2012. В результаті, англійці набрали 4 очки і піднялися на друге місце в групі, а що стосується шведів, то вони з нулем очок позбулися шансів вийти в чвертьфінал.
    В обох командах було змінено склад команд. Шведський тренер з перших хвилин вивів на поле Йонаса Ольссона, Андреса Свенссон і Йохана Елмандер. Що стосується англійців, то вони сьогодні грали з двома форвардами, і пару Данні Уелбеку склав Енді Керролл, який вперше грає на Євро-2012.

Саме Керолл на 23-й хвилині матчу з навісу Джеррарда головою пробив у ворота шведів. Потім було з боку англійців кілька спроб в першому таймі, але реалізувати їх не змогли. За що і були покарані на початку другого тайму - Ібрагімович пробив зі штрафного, потрапивши в стінку, але потім сам підібравши м'яч відпасував на Мельберг, який і пробив по воротах. Харт удар парирував, але прямо в Джонсон, після чого м'яч залетів у сітку. Через 8 хвилин був забитий другий гол шведами в ворота Англії - Ларссон навісив в штрафну і Мельберг головою відправив м'яч у ворота.

На ці два м'ячі тренер збірної Англії відреагував заміною і випустив на поле Тео Уолкотта. І через три хвилини Уолкотт зрівняти рахунок. Захисник вибив м'яч, після кутового, прямо на Уолкотта і він з 20 метрів пробив під поперечину, на що воротар навіть не ворухнувся.
    Але англійці розуміли що їм ні в якому разі не можна було втрачати очки і, сильно постаравшись, забили третій гол. Уолкотт пішовши від двох захисників, зробив пас на лінію воротарського Уелбеку. А той у свою чергу, перебуваючи спиною до воріт, якимось чином примудрився п'ятою відправити м'яч у ворота. Так що цей гол має всі показники стати найкращим на Євро-2012.

Голи: Джонсон (аг, 49), Мельберг (59) - Керролл (24), Уолкотт (64), Уелбек (78)

Стартовий склад Швеції: Ісакссон, Мельберг, Гранквіст, М.Ольссон, Ю.Ольссон, Ельм, Ларссон, Свенссон, Шельстрем, Ібрагімович, Ельмандер

Стартовий склад Англії: Харт, Джонсон, Террі, Лескотт, Коул, Янг, Джеррард, Мілнер, Паркер, Керролл, Уелбек

previous post: Заходи до Дня міста Севастополя 2012
    next post: Результати Євро-2012 після двох турів: загальна кількість очок команд-учасниць