(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Результати ЧУ, 2 етап, Гуллівер / Київ

10 - 11 листопада, в боулінг-клубі "Гулівер", Київ, пройшов другий етап Чемпіонату України зі спортивного боулінгу.

43 учасники у чоловіків і 17 учасниць у жінок з Вінниці, Харкова, Полтави, Запоріжжя, Одеси, Черкас, Рівного та Києва, вийшли на доріжки, щоб поборотися за рейтингові очки в індивідуальному заліку.

На високому рівні провів 12 ігор кваліфікації Андрій Шовкун, Київ. На його рахунку ідеальна гра і ще два рази він був близький до заповітного числа в 300 очок. Його запас міцності перед фіналом був + 200 від третього місця. Але, несподівано для всіх, і напевно для самого себе, Андрій залишився на другому місці, пропустивши вперед Владислава Яловега, Полтава. Влад в фіналі був нестримний. Він виграв всі п'ять ігор в форматі Раунд Робін, набрав відмінну суму очок і заслужено здобув перемогу на етапі. Третє місце у Євгена Кармазіна, Харків.

У жінок і на цей раз перемогу святкувала Наталя Райзман, Харків. Вона впевнена провела гри кваліфікації і в фіналі змогла відстояти своє перше місце. На другому місці наша мужня спортсменка Ольга Саражинська, Київ. Граючи з травмою, Оля у другому колі кваліфікації змогла вийти на другу позицію і в фіналі зберегла її за собою.

Третє місце несподівано, але цілком упевнено і заслужено завоювала юна Марія Кучеренко, Київ. Під наглядом брата, вона цілком комфортно почувала себе на доріжках. Уже після першої кваліфікації Марія була на третьому місці. Після наступних шести ігор вона ще додала до свого середнього результату і зайшла в фінал з п'ятої позиції. Так вийшло, що доля третього місця вирішувалася в останній грі фіналу і вирішувалася вона в очній зустрічі спортсменок, на нього претендують. Всього на 2 очка нижче був результат Марії від результату Ніки Комарової, Київ. Вона не здригнулася перед титулованою одноклубницу і заслужено завоювала бронзову нагороду. Це її перша нагорода в індивідуальних змаганнях на дорослій першості. З чим ми її і вітаємо. Наші вітання і Владу Яловега і всім призерам другого етапу. І вітаємо спортсменів, які показали найкращий результат на другому етапі. Це Андрій Шовкун - 300, і Алла Дяченко, Одеса -257.