(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Росія на Євро-2012, Ірландія в плей-офф

1. Орфографічна помилка в тексті:

11 жовтня 2011, 22:59 Переглядів: 11 жовтня 2011, 22:59 Переглядів:   Бронзові призери Євро-2008 їдуть в Україну / Польщу Фото AFP

Бронзові призери Євро-2008 їдуть в Україну / Польщу Фото AFP.

Вже за перші півгодини матчу проти Андорри росіяни змусили вболівальників готувати валізи на євро -2012. А до кінця зустрічі суперник був розгромлений - 6: 0 (Дзагоєв, 5; Ігнашевич, 25; Павлюченко, 29; Дзагоєв, 44; Глушаков, 59; Білялетдінов, 78). Бронзові призери Євро-2008 росіяни з першого місця в групі вийшли на чемпіонат Європи.

А за другу позицію і путівку в плей-офф була боротьба між Ірландією і Вірменією. Уже в середині першого тайм вірмени залишилися вменьшінстве, голкіпер Роман Березовський зіграв рукою за межами штрафного і був видалений. А під кінець тайму безглуздий гол в свої ворота забив Алексанян. На 60-й хвилині Дан забив другий м'яч вірменам і хоча відразу ж півзахисник "Шахтаря" Генріх Мхітарян відіграв один гол, але на більше вірмен не вистачило. 2: 1 перемога Ірландії.