(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

РОСІЯ - ФРАНЦІЯ - 67:74

Чоловіча збірна Росії поступилася французам в матчі групового етапу чемпіонату Європи -   67:74

Чоловіча збірна Росії поступилася французам в матчі групового етапу чемпіонату Європи - 67:74 .

Вже до початку цього матчу стало відомо, що наша команда втратила всі шанси на вихід з групи, так що турнірного значення ця гра для збірної Росії не мала.

Проте, російські баскетболісти вийшли проти діючих чемпіонів Європи гранично мотивованими. Наша стартова п'ятірка (Пате, Фрідзон, Хвостов, Моня, Воронцевіч) провела відмінний відрізок, змусивши Венсана Колле взяти таймаут при рахунку 17: 8 на користь збірної Росії за 3.34 до кінця чверті. Класичне взаємодія плеймейкера і центрового дало шість очок Руслана Патеева з гри.

Дмитро Хвостов записав на свій рахунок три результативні передачі, а в одній з атак цей дует виконав «парашут». Віталій Фрідзон тричі відзначився через дуги. Причому атакував і через руки французьких захисників.

Суперники першу чверть провели не найкращим чином: втрати при передачах, промахи зі штрафних, фоли в нападі, атаки на останніх секундах володіння м'ячем з вкрай незручних позицій.

Максимальна перевага (13 очок) збірна Росії заробила в середині другої чверті, але французи не дали нашій команді відірватися: в кінцівці тайму вони «включилися», зробили кілька перехоплень, після яких втікали у швидкі відриви. Російські баскетболісти не встигали повертатися, тому змушені були фолити. На велику перерву команди пішли за рахунку 36:34 на нашу користь.

Третя чверть вийшла практично рівною. Четверта, яка складалася спочатку сприятливо для збірної Росії (+6), потім стала бенефісом французького нападу. За останні чотири хвилини господарі майданчика зробили ривок 14: 4 і не дозволили російським баскетболістам зачепитися в кінцівці.

Найрезультативнішим у нас став Віталій Фрідзон - 20 очок. Дмитро Хвостов роздав 10 результативних передач. Андрій Воронцевіч зробив 9 підборів.

У цьому матчі дебютували на чемпіонаті Європи центровий Андрій Десятников і захисник Євген Бабурін. Євген за п'ять хвилин, проведених на майданчику, відзначився двома перехопленнями, а Андрій відіграв більше 17 хвилин і за допомогою партнерів, які завантажували його передачами під кільце, набрав 8 очок.

Центровий збірної Росії Андрій Десятников:

- Спасибі тренеру за дебют. Хотів, звичайно, щоб він був краще. Але такий досвід - теж досвід. Хотілося, щоб в попередніх іграх було побільше везіння.

- Наскільки важко довелося проти господарів чемпіонату?

- Франція - фаворит всього турніру. Ми налаштовувалися на серйозну гру. Вважаю, що показали характер, поступившись тільки в кінцівці. Знову ж таки не вистачило трохи.

- Яке грати проти суперників з НБА?

- Це дуже корисний досвід.

- Коли дізналися, що, нарешті, зіграєте на Євробаскеті?

- Тренер сказав ще перед грою, що треба готуватися.

- Збірна Росії не виконала завдання, не потрапивши навіть в плей-офф.

- Результат, звичайно, незадовільний. Могли виступити краще. У кожній грі для перемоги не вистачало зовсім трохи. Потрапили б пару кидків - і результат був би іншим.

Також в нашій групі ізраїльтяни обіграли поляків - 75:73. Фіни були сильнішими боснійців - 88:59. Перше місце в групі достроково зайняла збірна Франції, яка перемогла у всіх чотирьох матчах. 2. Ізраїль - 3-1. 3. Фінляндія - 2-2. 4. Польща - 2-2. 5. Боснія і Герцеговина - 1-3. 6. Росія - 0-4.

Заключну гру на турнірі наша команда проведе завтра проти збірної Боснії та Герцеговини. Початок зустрічі о 18.30.

Наскільки важко довелося проти господарів чемпіонату?