(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Росія - Чехія. огляд матчу

Росія - Чехія - 2: 0 (1: 0, 0: 0, 1: 0) 1: 0 - Пережогин (Нікулін) - 00: 24

Росія - Чехія - 2: 0 (1: 0, 0: 0, 1: 0) 1: 0 - Пережогин (Нікулін) - 00: 24.2: 0 - Малкін (Попов) - 40:44 (5x4). Воротарі: Барулин - Коварж. Кидки: 23 (7-6-10) - 30 (14-9-7). Штраф: 8 (2-2-4) - 8 (2-4-2).

У неділю збірна Росії, і при не найбільшій видовищну гру, здобула перемогу над збірною Чехії з рахунком 2: 0 і достроково посіла перше місце в своїй групі.

Перед матчем стало відомо, що за підсумками гри зі збірною Швеції, захисники Дмитро Калінін і Олексій Ємелін отримали дискваліфікацію. І якщо Олексій отримав тільки один матч, то ось Дмитру призначили цілих три. Причому обидва гравці зазнали таке покарання в результаті епізодів за участю одного і того ж гравця, а саме з Юхана Франзена. Шведський гравець з самого початку матчу провокував наших гравців. Спочатку Ємелін колючим ударом ключки в першому періоді намагався напоумити заздрісного шведа, а потім і Калінін ударом ключкою в обличчя в третьому. Підсумком цих баталій став зламаний ніс Юхана і згадана дискваліфікація наших гравців.

Так само на матч зі Чехією тренерський штаб вирішив поставити Костянтина Баруліна. Який, до речі, матч провів дуже добре. Підтвердження чому нуль в графі пропущені голи.

В іншому склад збірної не змінився. Тренери схоже знайшли оптимальний варіант складу і змінювати його сенсу не бачили. Хоча міняти його все-таки будуть. Адже «Вашингтон Кепіталз» Сьоміна і Овечкіна вибув з розіграшу «Кубка Стенлі», і обидва цих гравця вже зовсім скоро з'являться в розташуванні збірної. Багато говорили про вибір тренерського штабу між Бурмістрова та Сьоміним. Адже Бурмістров був уже заявлений за збірну, а за домовленістю НХЛ і ІІХФ, заявлений гравець повинен брати участь в іграх. Але домовленість ця тільки усна, тому не несе будь-яких санкцій. В результаті Сьомін буде брати участь в іграх, Бурмістров немає. Білялетдінов, сказав, що вже знає куди їх поставити, але ось саме куди, не уточнив.

Сама гра, як я вже говорив, не була багата небезпечними моментами. Тим більше в порівнянні з попереднім яскравим матчем проти збірної Швеції Зустріч з тих, в яких гра забувається, а результат залишається.

Відзначилися наші гравці на перших хвилинах першого і третього періодів. У випадку з першою забитою шайбою Олександр Пережогин отримала пас від партнера за воротами, викотився на п'ятак і спрямував снаряд у дальній кут змусивши капітулювати Якуба Коваржа. Більше в першому і другому періодах небезпечних моментів глядачі не побачили. Так, були підлозі моменти, але до реальної небезпеки не доходило. Можна згадати хіба що кидок Танкрата в середині першого періоду, коли за Баруліна зіграв каркас воріт, і, напевно, все. Друга третина так і зовсім пройшла в заспокійливої ​​манері. Другу шайбу збірна Росії забивала перебуваючи в подвійному чисельній більшості. В кінці другого періоду чехи двічі пішли за що поплатилися на початку третього. Знову відзначився Євген Малкін. Спочатку Євген віддав пас на Попова, Олександр кинув, але під кидок підставився Часлава, шайба знову відлетіла до нашому нападнику, який повернув її Малкіну, який запалив світло за спиною Коваржа. В кінці періоду Миколи Жердєв міг зробити рахунок ще більше. Виходив нападник третьої ланки один на один з воротарем чехів, але переграти його не зумів.

Збірній Росії залишилося сьогодні провести останній матч групової стадії проти збірної Італії. Італійці, звичайно, не є серйозним суперникам для нашої команди, тому в майбутньому матчі, думаю, можна буде побачити напрацювання нових комбінацій, може навіть тренери переглянуть в дії нові поєднання ланок. А вже 17 травня пройдуть перші матчі ¼ фіналу.