(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Росія виграла "золото" на ЧС-2014 з хокею

1. Збірна Росії з хокею, незважаючи на дискваліфікацію головного тренера Олега Знарка, виграла чемпіонат...
    2. З яким рахунком зіграла Росія - Фінляндія на ЧС-2014 року
    3. Чемпіони світу з хокею 2014: склад
    4. Фінал чемпіонату світу з хокею 2014: відео матчу
    5. Росія Фінляндія ЧС-2014. відео голів:

Збірна Росії з хокею, незважаючи на дискваліфікацію головного тренера Олега Знарка, виграла чемпіонат світу 2014. Зустріч Росія-Фінляндія 25 травня завершилася з рахунком 5: 2. Росіяни взяли у фінів реванш за поразку в 1/4 фіналу на Олімпіаді в Сочі (1: 3). У складі російської збірної шайби забили Сергій Широков, Олександр Овечкін, Євген Малкін, Денис Заріпов та Віктор Тихонов. Зараз російські хокеїсти вже прибули до Москви, де їх зустріли вболівальники, одягнені в кольори російської команди.

Огляд матчу Росія Фінляндія ЧС 2014

Хто став чемпіоном світу з хокею 2014

Збірна Росії з хокею в п'ятий раз виграла чемпіонат світу і в четвертий за останні сім років. Це, звичайно, не компенсує її поразки на домашній Олімпіаді , Але дає надію на краще. Саме Фінляндія вибила Росію в чвертьфіналі Олімпіади, матч тоді завершився з рахунком 1: 3.

Команда Росії не програла жодного з десяти останніх матчів чемпіонату світу, а перед самим фіналом втратила наставника Олега Знарка. Під завісу матчу проти Швеції він посперечався з одним з тренерів суперника і, подивившись на нього, провів великим пальцем по горлу. За це Міжнародна федерація хокею дискваліфікувала Знарка на фінал, і його місце в команді зайняв Харійс Вітоліньш.

Зустріч ЧС 2014 Росія-Фінляндія почалася нервово. Сергій Широков забив першу шайбу на 11-й хвилині з подачі Заріпова, але вже на 20-й хвилині Ііро Пкарінен зрівняв рахунок. На самому початку другого періоду Заріпова видалили за фол на Ківістё. На 27-й хвилині фінам вдалося взяти перевага: Оллі паполому закинув шайбу в ворота Росії. Але радість збірної Суомі тривало менше хвилини. капітан росіян Олександр Овєчкін , Який не забивав п'ять матчів, з розвороту проштовхнув шайбу у ворота і встановив рівність на табло.

Після цього запал фінів якось закінчився. На 36-й хвилині Євген Малкін вивів Росію вперед. На 45-й хвилині Денис Заріпов збільшив відрив. Останню шайбу записав на свій рахунок нападаючий петербурзького СКА Віктор Тихонов.

З яким рахунком зіграла Росія - Фінляндія на ЧС-2014 року

Гра завершилася з рахунком 5: 2 на користь Росії. Але незважаючи на великий рахунок, перемога не далася росіянам легко. Фіни кілька разів потрапляли в штанги і перекладину, не даючи застоятися воротареві росіян Сергію Бобровському.

Віктор Тихонов став кращим бомбардиром турніру, він і ще один петербурзький гравець захисник Антон Бєлов увійшли до символічної п'ятірки.

Чемпіонат світу з хокею 2015 пройде в Чехії.

Чемпіони світу з хокею 2014: склад

Збірна Росії вийшла на фінальний матч чемпіонату світу з хокею в такому складі:

Захисники: Андрій Зубарєв, Денис Денисов, Олександр Кутузов, Єгор Яковлєв, Максим Чудінов, Антон Бєлов, Євген Медведєв;

Нападники: Олександр Овечкін, Віктор Тихонов, Євген Малкін, Сергій Плотніков, Данис Заріпов, Сергій Калінін, Микола Кулемін, Артем Анісімов, Сергій Широков, Євген Дадонов, Олександр Бурмістров, Вадим Шипачов Вадим Олександрович, Євген Кузнєцов.

Воротар - Сергій Бобровський;

Головний тренер - Харійс Вітоліньш.

Половина складу росіян дебютувала на чемпіонаті світу.

Фінал чемпіонату світу з хокею 2014: відео матчу

можна дивитися повністю на сайті каналу " Росія 2 ".

Відео: RT

Після матчу президент Росії Володимир Путін, який приїхав до Мінська підтримати національну збірну, зайшов в роздягальню і привітав хокеїстів із золотою медаллю.

"Велике Вам спасибі за чудову, чарівну гру. Ми можемо пишатися тим, що у нас є талановита чудова результативна команда з характером. Це так здорово. Ви порадували мільйони людей. Дякую Вам велике", - сказав президент.