(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Росіянки Вороніна і Бочарова виграли чемпіонат Європи з пляжного волейболу U18 в Казані

(Казань, 27 серпня, «Татар-інформ», Олексій Анісімов). Російські волейболістки Марія Вороніна і Марія Бочарова виграли чемпіонат Європи з пляжного волейболу U18, який проходить в Казані. У фінальному матчі росіянки в трьох сетах обіграли Райсу Шон і Емі ван Дріель з Нідерландів.

У фінальному матчі росіянки в трьох сетах обіграли Райсу Шон і Емі ван Дріель з Нідерландів

У дебюті зустрічі росіянки вирвалися вперед на пару очок, але голландки незабаром наздогнали суперниць, і перша зміна сторін пройшла за рівного рахунку. На технічний тайм-аут першого сету Вороніна і Бочарова пішли з перевагою в одне очко. Відразу після перерви відрив російського дуету зріс до трьох очок завдяки хорошим діям в атаці від Марії Бочаровой. Голландки намагалися використовувати високий зріст Бочаровой і грали в основному на обманних ударах - один з них допоміг зрівняти рахунок в кінцівці першої партії. Але технічна атака Вороніної принесла росіянкам перший сетбол в партії, який був тут же реалізований Бочаровой.

Але технічна атака Вороніної принесла росіянкам перший сетбол в партії, який був тут же реалізований Бочаровой

Один з перших розіграшів викликав овації трибун - росіянки спочатку якісно поборолися в захисті, після чого Вороніна продемонструвала свою відмінну техніку. До першої зміні сторін російські волейболістки здобули собі двоочкових перевагу, але голландки тут же вирівняли становище. На технічну паузу команди все ж, як і в попередньому сеті, вирушили за переваги збірної Росії в один бал. Після перерви росіянки знову пішли вперед, але голландки не здалися - кілька помилок Вороніної та Бочаровой подарували парі з Нідерландів перевага в два очки. Наставник російської збірної Дмитро Федотов тут же відреагував на це тайм-аутом. Незважаючи на вказівки тренера, росіянки, здавалося, «попливли» психологічно: спочатку Вороніну наглухо закрили блоком, потім була допущена помилка на подачі - сетбол у пари з Нідерландів. Три очки росіянки змогли відіграти, але на більше їх не хвалило - для визначення чемпіона Європи потрібен був тай-брейк.

Три очки росіянки змогли відіграти, але на більше їх не хвалило - для визначення чемпіона Європи потрібен був тай-брейк

Укорочена партія стартувала з перевагою російських волейболісток, але голландки також не здавалися і намагалися дістати своїх суперниць. Вороніна і Бочарова демонстрували дуже самовіддану гру в захисті, а високий блок змушував волейболісток з Нідерландів різноманітно атакувати. Дві помилки Марії Вороніної в атаці поспіль знову допомогли голландкам зрівняти рахунок. Блок ван Дріель на все тій же Вороніної і зовсім вивів збірну Нідерландів вперед. Росіянки взяли тайм-аут, в якому на трибунах вперше з'явився російський прапор - не дивлячись на гру господарів чемпіонату в фіналі, боліла казанська публіка вкрай стримано. Оплески зірвав один з розіграшів, в якому м'яч тримався в повітрі досить довго - очко забрали росіянки, тим самим зрівнявши рахунок. У найпотрібніший момент Бочарова спочатку зробила ейс, після чого заблокувала суперницю і забезпечила своїй команді двоочкових перевагу. Наступна атака Бочаровой принесла росіянкам матчбол, який тут же був реалізований - голландки атакували в аут. Росіянки Марія Вороніна і Марія Бочарова виграли домашній чемпіонат Європи.

Росіянки Марія Вороніна і Марія Бочарова виграли домашній чемпіонат Європи

Пляжний волейбол. Першість Європи серед гравців до 18 років. Дівчата, фінал.
    Росія (Вороніна / Бочарова) - Нідерланди (Шон / ван Дріель) - 1: 2 (21:18 19:21, 15:12).

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.