(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Розчаровані й пригнічені. "Дніпро" - ПСВ, "Байєр" - "Металіст" - 0: 0. Ліга Європи. Груповий турнір. 1 тур

Reuters

Преса Голландії та Німеччини журилася про втрачені моментах своїх команд.

Після старту баталій в Лізі чемпіонів в четвер почалися битви і в другому за значимістю турнірі Старого Світу - Лізі Європи, де також виступають два українські клуби - «Металіст» і «Дніпро».

І нехай повпреди вітчизняної Прем'єр-ліги показали різні результати, і харків'яни, і дніпряни взяли перші очки в груповому раунді.

Нещасний випадок ПСВ

Голландський Voetbal International, коментуючи матч «Дніпро» - ПСВ, нагадує, що поразка в Дніпропетровську стало першим для нідерландського клубу після серії з 18-ти матчів поспіль в Лізі Європи, в яких ейндховенці брали хоча б один бал.

А потім видання наводить слова Діка Адвоката, який посів недавно пост головного тренера клубу: «Ми повинні всі разом стійко перенести цю невдачу, згуртуватися командою і йти далі.

Тому я сказав в роздягальні гравцям, що нічого страшного не сталося і ми повернемося в боротьбу дуже скоро ». Згоден з наставником і капітан ПСВ Марк ван Боммель: «Це футбол, і він здатний підносити різні сюрпризи. Потрібно працювати ще більше і намагатися компенсувати цю невдачу в наступних турах ».

Видання зазначає, що рішення Адвоката на користь Ватермана і перевагу його перед Пшемислава Тітона порадувало тільки самого Ватермана, тому як дії гравця в протистоянні з «Дніпром» були далекими від оптимальних.

В цілому Voetbal International назвав звіт про матч дуже промовистою фразою, добре охарактеризувала його хід: «Нещасні випадки в обороні призвели до поразки ПСВ в Дніпропетровську». «Ейндховенці в цілому розчарували в Дніпропетровську, упустивши реальний шанс забити гол на 18-й хвилині зустрічі.

Через десять хвилин вже Коноплянка ледь не вразив ворота ПСВ. Все вирішилося в самому дебюті другого тайму після катастрофічних помилок в захисті виконавців голландської команди », - пише видання.

Приблизно також коментує матч і спортивний інтернет-портал nusport.nl. Звіт про поєдинок озаглавлений «Хворобливе поразки ПСВ в Дніпропетровську», і, звичайно ж, головним його «героєм» є автор голу у власні ворота Атіба Хатчінсон.

Журналісти згадують про драматичному ураженні в протистоянні з «Утрехтом» в минулі вихідні з рахунком 0: 1 і також пишуть про те, що найбільш несподіваним рішенням Адвоката стала поява на полі Ватермана.

«ПСВ грав в Дніпропетровську в невисокому темпі, і незважаючи на те що оборона« Дніпра »не виглядала такою вже стабільною, створити що-небудь серйозне біля воріт українського клубу підопічним Діка Адвоката за великим рахунком не вдалося», - зазначають журналісти сайту.

ПРО КОРИСТЬ ПОПЕРЕЧИНИ

«Не дивлячись на численні шанси для взяття воріт, успіху в стартовому матчі групового турніру проти українського« Металіста »« Байєр »не добився», - написав про поєдинок в Леверкузені Kicker. Навіть з урахуванням того, що гості з Харкова дуже добре грали, особливо в першому таймі, набагато більше підстав бути незадоволеними нічийним результатом є у «Фармацевтів».

Поза всякими сумнівами, видання виділяє як головний епізод битви на «БайАрені» момент за вісім хвилин до кінця матчу, коли після двох поспіль відмінних сейвів Горяїнова Шюррле потрапив в поперечину воріт «Металіста». «Байєр» намагався даремно в цей вечір, він упустив всі свої шанси », - резюмує вона в звіті.

Bild, коментуючи результати зустрічей в четвер, пише, що день цей був не найвдалішим для німецьких клубів, які всі свої чотири матчі завершили внічию. І тут журналісти газети відзначають старання «Байєра» і відмінний момент для взяття воріт на 82-й хвилині.

Однак усього цього, на їхню думку, виявилося недостатньо хоча б для одного гола. «Чотири очки в чотирьох поєдинках - але ще залишається достатньо шансів і часу у команд з Німеччини для перемог в Лізі Європи поточного сезону», - завершують огляд акули пера.