(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Рубін» на своєму полі поділив очки з ЦСКА

(Казань, 25 серпня, «Татар-інформ», Сергій Гаврилов). У нинішнє міжсезоння склад ЦСКА зазнав революційні зміни - команду покинуло відразу 10 чоловік основного складу. Перед очною зустріччю казанці і армійці були сусідами по турнірній таблиці, займаючи відповідно восьме і сьоме місця (у тих і інших в активі було по 5 очок). На трибунах «Казань Арени» зібралися понад 26 тис. Чоловік, тільки з Москви прибули 5 тис. Болельщіков.По традиції на матчі був присутній Державний радник Президента РТ Мінтімер Шайміев.По порівнянні з минулою грою з «Ахматом» сьогодні в старті казанців вийшов захисник Федір Кудряшов. Відзначимо, що 24-річний голкіпер Іван Коновалов вперше вийшов сьогодні в стартовому складі казанського клубу. Забив в минулій зустрічі Хорен Байрамян і воротар Сослан Джанаєв не були в заявку на матч через травми. У стартовому складі ЦСКА відзначимо нападника Ільзата Ахметова, зі скандалом покинув в минулому сезоні «Рубін» .Наставніку казанців Курбану Бердиеву сьогодні виповнилося 66 років. «Безумовно, ЦСКА є швидкою і молодою командою. У них вдала селекція, у клубу велике майбутнє вже в цьому сезоні. Байрамян і Джанаєв не зіграють через травми. Я не думаю, що ми когось купимо в це трансферне вікно, думаю, поточний склад збережеться, якщо нікого не продамо », - сказав Бердиєв в ефірі телеканалу« Матч Прем'єр »Головними тренер ЦСКА Віктор Гончаренко перед грою повідомив, що задоволений тим , як команда працює. «Ми думаємо, як посилити гру в нинішньому складі, нам треба розуміти, як атакувати, як оборонятися, потрібен баланс в грі», - сказав Гончаренко в передматчевій інтерв'ю. Він додав, що Курбан Бердиєв завжди мотивований на перемогу, в грі з будь-яким соперніком.Ігра почалася з масованих атак армійців. На 8-й хвилині казанці відверто пощастило, коли після сольного проходу хорватського півзахисника ЦСКА Миколи Влашич потужний удар армійця відбила перекладина воріт «Рубіна». Це удар вивів господарів з стартовою сплячки. І через пару хвилин м'яч влетів у ворота ЦСКА. Після подачі кутового Віталій Устінов повернув м'яч в чужу штрафну, Чіко Флорес скинув його в ноги Дмитра Полоза, і останній з п'яти метрів вколотив снаряд у сітку, 1: 0.Ігра помітно пожвавилася. Господарі, натхнені успіхом, рвалися вперед. У відповідь на це жорстку гру у гостей продемонстрував Ахметов.Мог подвоїти перевагу «Рубіна» Сердар Азмун - на 30-й хвилині іранський форвард господарів в запеклій боротьбі з захисником ЦСКА вискочив один на один з воротарем, але його удар метрів з трьох парирував голкіпер армійців і збірної Росії Ігор Акінфеев.После перерви москвичі відновили наступ на ворота «Рубіна», господарі відповідали гострими контратаками. Натиск ЦСКА був вражаючим, м'яч рідко залишав половину поля господарів. Але на 64-й хвилині казанці вдалася гостра контратака, в ході якої Сердар Азмун несподіваним пасом п'ятою вивів на ударну позицію Полоза, удар якого Акінфєєв взял.І все ж ігрову перевагу ЦСКА позначилося, матеріалізував його вийшов на заміну Федір Чалов, який переграв у близьких стосунках Івана Коновалова, 1: 1. «Рубін» пропускає п'ятий матч подряд.Александр Бухаров, вийшовши на заміну у господарів, помітно активізував напад «Рубіна». Але перемогти в підсумку казанцям знову не вдалося. А на 94-й хвилині Іван Коновалов в красивому стрибку врятував господарів від голу після небезпечного удару головою Абеля Ернандеса.Последній удар був у казанців, це Сердар Азмун ризикнув пробити здалеку, але переможним він не став. Нічия 1: 1.После п'яти турів в активі «Рубіна» стало 6 очок. У наступному турі 31 серпня казанці зіграють в Ростові-на-Дону з «Ростовом». «Рубін» (Казань) - ЦСКА (Москва) - 1: 1 (1: 0). Голи забили: Полоз (10) - Чалов (67). Попереджені: Бека, Єфремов, Бістровіч. «Рубін»: Ів.Коновалов, Устинов, Чіко, Навас, Кудряшов, Сорокін, Камболов, Могилевец (Подберезкин, 83), Іг.Коновалов, Полоз (Бухаров, 72), Сердар Азмун.