(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Шахтар втратив перемогу в Лізі чемпіонів, пропустивши 2 голи за 2 хвилини - останні новини футболу - Франція

Донецький "Шахтар" у 2-му турі групового етапу Ліги чемпіонів зіграв внічию в гостях з французьким "Ліоном". Поєдинок на "Стад де Ліон" через покарання УЄФА пройшов при порожніх трибунах і завершився з рахунком 2: 2.

Українські футболісти з перших хвилин заволоділи ініціативою і повністю домінували перші 10 хвилин. Господарі пишете програму з закритим футбол з контратаками, одна з яких ледь не завершилася голом. На 11-й хвилині Дембеле легко втік від захисників, вийшов один на один з П'ятовим ще за межами штрафного, але пробив прямо в Андрія.

"Гірники" зловили ритм і виглядали набагато цікавіше своїх опонентів. Найнебезпечніший удар Марлоса і потужний постріл Мораеса під поперечину змусив щосили працювати Лопеша.

"Ліон" моментами навіть не намагався відібрати м'яч, повністю пішовши в оборону. Три центральних хавбека "Шахтаря" грали на всі 100%, повністю контролюючи центр поля.

Французи спробували загострити гру за рахунок довгих передач і це стало приносити свої плоди, створивши кілька полуопасних ситуацій.

Українці продовжували шукати свій шанс біля воріт португальського голкіпера і на 45-й хвилині забили гол "в роздягальню".

Тайсон віддав на хід Ісмаїлі, той майже від лицьової прострілив низом у центр штрафного точно на Мораеса, а Жуніор в дотик прошив м'ячем захисників і воротаря.

Після перерви малюнок гри кардинально змінився. Ліонці серйозно активізувалися і легко змогли притиснути наших гравців до воріт, більш того, забити гол, але з офсайду.

Захопившись атакою, господарі пропустили гольовий випад "гірників". На 55-й хвилині Микола Матвієнко ефектно зіграв у відборі, віддав пас Марлос. Бразилець витягнув атаку до воріт суперника, м'яч отримав Мораес і ідеально скористався тим, що вся оборона французів просто зупинилася.

На 69-й хвилині гра перетворилася на справжній кошмар для "Шахтаря". Захист донецької команди "попливла", програла повністю по всіх позиціях, і клуб пропустив два голи з інтервалом у дві хвилини.

На 70-й хвилині Набіл Фекір навісив, Кривцов НЕ доскочив, Дембеле головою переправив м'яч повз П'ятова, а на 72-й Дюбуа з близької дистанції розстріляв голкіпера збірної України.

"Шахтарі" виглядали абсолютно безпомічними і якимось дивом не пропустили третій м'яч. Врятувала лише неймовірна реакція нашого воротаря.

На останній хвилині Марлос п'ятою викотив під удар Кайоде і той в дотик влучив у каркас воріт, упустивши неймовірний шанс вирвати перемогу.

"Ліон" Франція - "Шахтар" Україна 2: 2

Голи: 0: 1 - 44 Мораес, 0: 2 - 55 Мораес, 1: 2 - 70 Дембеле, 2: 2 - 72 Дюбуа.

Ліон - Антоні Лопеш, Марсело, Менді, Дюбуа, Денайер, Ауар, Ндомбеле, Траоре (Депа, 63), Тузара, Набіл Фекір, Дембеле (Корне, 81).
    Шахтар - Пятов, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко, Ракицький, Степаненко, Алан Патрік (Коваленко, 75), Тайсон, Марлос, Майкон, Мораес (Кайоде, 83).
    Попередження: Набіл Фекір (46).

Свій наступний матч у найпрестижнішому клубному футбольному турнірі Європи підопічні Паулу Фонсека проведуть 23 жовтня вдома проти "Манчестер Сіті".

Нагадаємо, що на старті Ліги чемпіонів "Шахтар" зіграв у результативну нічию з "Хоккенхайм".

Про спорт і не тільки - в нашому Instagram !