(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Сандерленд - Челсі 1: 2 | Звіт про матч

Після паузи на матчі збірних Англійська Прем'єр-Ліга знову повноцінно повернулася на футбольні поля Британії. У першому матчі вересня «сині» здобули важливу в стратегічному плані перемогу над "Сандерлендом".

Як і у всіх попередніх матчах на старті сезону, стартовий склад «синіх» не був таким вже передбачуваним - хіба що повернувся після травми Чех і четвірка оборони вгадувалися майже зі стовідсотковою точністю. В середині поля місце Мікела зайняв дебютант Мейрелеш, а в атаці вийшло тріо Старрідж-Анелька-Мата, в зв'язку з чим багатомільйонний Торрес залишився в запасі.

Перший небезпечний момент зустрічі створив, як це не дивно, «Сандерленд»: подачу зі штрафного замикав Бендтнер, але з точністю ударів датчанин як і раніше не дуже дружить. «Челсі» відповідав активними діями півзахисту і, в першу чергу Мати, який і став одним з со-авторів першого гола. Все почалося з того, що Анелька заробив небезпечний штрафний, який зголосився пробивати Мата. М'яч після удару іспанця влучив у стійку, залишився в поле і після закидання Старріджа потрапив в ноги Террі на лівому краю воротарського, де Джей-Ті з другої спроби відправив круглого у ворота. Варто омтетіть, що Мата взагалі був дуже активний в першому таймі, діючи по всьому фронту атаки і залишив дуже приємне враження.

Пропустивши гол, господарі зовсім знітилися. Гравці «Челсі» ж, не використовуючи і половини командного ресурсу, тримали гру під контролем, здійснюючи періодичні набіги на ворота Міньоле. Але ударам Раміреса, Анелька і Мейрелеша всім як одному не вистачало точності. «Сандерленд» проявив себе в атакуючих діях лише перед самою перервою, але Чех впорався з першим ударом у ворота своїх воріт.

Початок другого тайму стало немов продовженням першої половини - то ж перевага «Челсі» і та ж безпорадність «чорних котів» попереду. І знову гості забили порівняно швидкий гол. Все почав Мейрелеш, який чудовим пасом вивів Старріджа на побачення з Міньоле і англієць, не менш ефектно, переграв голкіпера за допомогою удару п'ятою - 0: 2 і є перший гол Старріджа в сезоні!

Все почав Мейрелеш, який чудовим пасом вивів Старріджа на побачення з Міньоле і англієць, не менш ефектно, переграв голкіпера за допомогою удару п'ятою - 0: 2 і є перший гол Старріджа в сезоні

Після цього гра ще більше заспокоїлася і фактично, за 40 хвилин до кінця, все раптом стало ясно - одні не могли, а іншим вже не дуже-то й хотілося. Наставники спробували оживити гру за допомогою замін, але вдалося їм це навряд чи. Андре Віллаш-Боаш послідовно замінив всіх трьох стартових форвардів, випустивши Малуда, Торреса і навіть дав дебютувати молодому Ромеу.

Здавалося б, ніщо не могло порушити уповільнений хід цього матчу, але під кінець основного часу «Сандерленд» несподівано сподобився на другий гол у сезоні. Це вийшов на заміну Чжі скористався скидкою Бендтнера (Іванович, ау!) І переграв Чеха ударом з меж штрафного. На більше, однак, господарів не вистачило, незважаючи на спроби штурму в заключні хвилини.

Таким чином, «Челсі» виграв третій матч поспіль і набрав своє 10-е очко. По ходу другого тайму великий була спокуса сказати, що перемога здобута на класі і досить спокійно, але пропущений в кінцівці гол залишив неприємний післясмак від заслуженої, в общем-то, перемоги. Однак, три очки є три очки. Тим більше, що в цій грі браку в передачах було на порядок менше ніж в попередніх іграх, хоча працювати, безумовно, є над чим. Особливо напередодні Ліги Чемпіонів і візиту на «Олд Траффорд». З перемогою! Вболівайте за «Челсі», любите футбол!

Сандерленд - Челсі 1: 2 Джі, 90, - Террі, 18, Старрідж, 51.

З: 22.Міньоле - 2.Бардслі (27. Ель-Мохаммаді, 61) 5.Браун 19.Брембл 11.Річардсон - 6.Кеттермоул (10.Уікхем, 65) 7.Ларссон 14.Колбек 21.Гарднер - 28. Сессеньон (17.Джі, 82) 52.Бендтнер

Ч: 1.Чех - 17.Босінгва 2.Івановіч 26.Террі 3.Е.Коул - 7.Рамірес 8.Лемпард 16.Мейрелеш - 10.Мата (9.Торрес, 75) 39.Анелька (6.Ромеу, 79 ) 23.Старрідж (15.Малуда, 61).