«Ще не Англія і не Італія, але підтягуємося». Експерт розібрав гру збірної Казахстану

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
    • 3

Національна збірна Казахстану на своєму полі в товариській зустрічі дуже впевнено переграла команду Азербайджану з рахунком 3: 0.
    Своїми враженнями від минулої гри зі Sports.kz поділився ветеран казахстанського футболу Сергій Гороховодацкій.
    - Звичайно, я очікував, що буде перемога, але що з такою впевненою грою - це виявилося несподіванкою. Хочу сказати, що зустріч вийшла роздробленою, тобто - матчем одного тайму, коли за перші 15 хвилин наші футболісти вирішили всі питання і забили два голи, а в другій половині поєдинку вже дали пограти багатьом іншим футболістам, які, вийшовши на поле, не встигали знайти спільну мову один з одним, і кожен грав на себе. Моменти були, тому що це футбол, але цілісної гри вже не вийшло, так як кожен тягнув ковдру на себе, і так далі. Третій гол був забитий в самій кінцівці ударом здалеку, тому не можна висловити повноцінне думку про самій команді. По першому тайму - так, по 15 хвилинах, що вирішили результат зустрічі. Це моя думка. Самі розумієте, в таких матчах потрібно всім дати пограти, подивитися - і так далі, і тому подібне, а це в підсумку позначилося на якості гри у другому таймі. В цілому, все нормально і добре, але, звичайно, це ще не гра світового рівня - не Англія і не Італія, так як ми приблизно рівні з Азербайджаном, Грузією та іншими, - але ми підтягуємося і стаємо впевненіше і краще, - вважає фахівець .