(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Сергій Никифоров на чемпіонаті Європи став третім у стрибках в довжину

1. Орфографічна помилка в тексті:

9 серпня 2018, 10:30 Переглядів: 9 серпня 2018, 10:30 Переглядів:   Сергій Никифоров

Сергій Никифоров. Фото AFP.

У Берліні триває чемпіонат Європи з легкої атлетики. Чоловіки розіграли нагороди в стрибках в довжину. 24-річний українець Сергій Никифоров став бронзовим призером з найкращим результатом в своїй третій спробі 8,13 м. Українець поступився німцеві Фабіану Хейтлі, який з таким же результатом став срібним призером, стрибнувши на 8,13 м у другій спробі. "Золото" завоював грек Мільтіадіс Тентоглу (8,25 м).

Для українських легкоатлетів це вже третя медаль. Раніше Мар'ян Закальніцкій переміг, а Аліна Цвілій стала срібним призером в ходьбі на 50 км.

У жінок в бігу на 10 000 м була першою кенійка Лона Салпетер з Ізраїлю (31.43,29). "Срібло" - у голландки Сюзан Крумінс (31.52,55), "бронза" - у Мераф Бахти зі Швеції (32.19,34). Українка Євгенія Прокоф'єва була останньою, 18-й серед фінішували (34.15,81). Олена Сердюк та Юлія Шматенко не фінішувало.

У медальній скарбничці збірної України 21 медаль - 7 золотих (3-плавання, 1-синхронне плавання, 1-велоспорт, 1-стрибки в воду, 1-легка атлетика), 10 срібних (2-велоспорт, 1-академічне веслування, 5 синхронне плавання, 1-плавання, 1-легка атлетика) і 4 бронзові (1-академічне веслування, 1-синхронне плавання, 1-стрибки в воду, 1-легка атлетика).

раніше Мар'ян Закальніцкій завоював "золото" чемпіонату Європи в ходьбі на 50 кілометрів.

А вчора Михайло Романчук став дворазовим чемпіоном Європи з плавання . Українець завоював вже третю медаль на континентальній першості в Шотландії.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Українець Никифоров став бронзовим призером чемпіонату Європи". інші Новини спорту дивіться в блоці "Останні новини"