(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Сергій Ребров і Іван Петряк виграли черговий матч Ференцвароша в чемпіонаті Угорщини

1. Орфографічна помилка в тексті:

4 листопада 2018, 11:05 Переглядів: 4 листопада 2018, 11:05 Переглядів:   Іван Петряк і його одноклубники по Ференцварошу

Іван Петряк і його одноклубники по "Ференцварошу". Фото facebook.com/fradi.hu.

У чемпіонаті Угорщини, де останнім часом прописався велика кількість українських футболістів, роль лідера в нинішньому сезоні виконує знаменитий "Ференцварош", який влітку 2018 роки очолив один з кращих наших тренерів Сергій Ребров . У 13-му турі чемпіонату Угорщини "Ференцварош" на своєму полі приймав принципового суперника - МТК, який теж базується в Будапешті.

Ще в першому таймі господарі забили два м'ячі у ворота вихованця вінницького футболу і випускника академії київського "Динамо" Артема Кичака, який зараз виступає за МТК. Після перерви голів не було, матч так і завершився - 2: 0.

Український півзахисник Іван Петряк, який в "Ференцварош" став одним з лідерів, забив чотири голи в чемпіонаті Угорщини та повернувся в національну збірну країни , Провів 90 хвилин на полі. Екс-захисник збірної України Євген Селін залишився в запасі МТК.

Після 13-ти турів "Ференцварош" займає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Угорщини - 30 очок. Далі йдуть: "Гонвед" (26), "Віді" (22), МТК (21) і "Дебрецен" (21).

Раніше ми писали, що в матчі чемпіонату Угорщини між клубами "Академія Пушкаша" і "Ференцварош" був забитий незвичайний гол - ударом з центрального кола .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Ребров і Петряк на коні:" Ференцварош "виграв дербі Будапешта". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"