(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

СКА переміг ЦСКА в битві за Кубок Відкриття. LIVE

Ювілейний сезон Континентальної хокейної ліги відкривається суперматчем між СКА і ЦСКА в Санкт-Петербурзі. З рахунком 4: 2 перемогли господарі. KHL.ru провів live-трансляцію першої гри чемпіонату.

22:45. СКА - ЦСКА 4: 2. На цьому ми закінчуємо нашу першу в цьому сезоні live-трансляцію. Офіційний сайт КХЛ ще раз вітає всіх уболівальників з початком ювілейного сезону! Нехай він принесе вам багато яскравих емоцій і перемоги улюбленої команди. До нових зустрічей, друзі!

22:40. СКА - ЦСКА 4: 2. Головні тренери команд підбили підсумки зустрічі на прес-конференції. Слово Ігорю Нікітіну та Олегу Знарка. Перед спілкуванням з журналістами наставники тепло привітали один одного.

Головний тренер ЦСКА Ігор Нікітін:

- СКА з перемогою. Хороший момент з нашого боку - що не зупинялися, намагалися повернутися в гру, хлопці молодчики. Програли в дрібницях, не вистачило досвіду таких матчів. Проти таких команд потрібна стовідсоткова концентрація в кожному моменті. Будемо працювати, будемо сильніші.

Головний тренер СКА Олег Знарок:

- Перша гра, складна гра, хвилювання в будь-якому випадку було присутнє. Були і помилки. Ради, що виграли, спасибі уболівальникам. Ви думаєте, ми заздалегідь знали, що переможемо? Ні, ми грали з сильною командою, яка дуже зміцнилася влітку.

22:35. СКА - ЦСКА 4: 2. Нападаючий СКА Павло Дацюк в роздягальні «армійців» поспілкувався з журналістами:

- Перший матч важкий, багато емоцій. Ковальчук сказав, що СКА боявся ЦСКА? Так він жартував, це сто відсотків. Думаю, по першій зміні було видно, що ніхто нікого не боїться, і грають рівні команди. Перший матч для всіх був важливий. Вирішували, що робити з кубком, брати чи ні, може відразу в турне? Взагалі треба відходити від стереотипів і прийме, не так багато фотографій з трофеями. Не знаю, чому на предсезонке не стали кубок брати, мене не було.
    Відчуваю себе набагато краще, хлопці підтримують, допомагають, підбадьорюють. У такій команді, як СКА, набагато легше повертатися. Новачки чудово зіграли, все виступили добре, ще будуть розкриватися. Тільки зараз дізнався, що буде лише один матч з ЦСКА в «регулярке», хотілося б побільше таких зустрічей. Цікаво було б для глядачів, і для хокеїстів. ( «Чемпіонат» )

(   «Чемпіонат»   )

22:25. СКА - ЦСКА 4: 2. Ви вже бачили самі соковиті картки сьогоднішнього матчу? Якщо немає - вони в одному кліці від вас. Окреме спасибі фотографу Юрію Кузьміну. Як завжди - його знімки вищої якості.

Фотострічка: 21.08.17. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Матч за Кубок Відкриття. СКА (Санкт-Петербург) - ЦСКА (Москва)

22:15. СКА - ЦСКА 4: 2. Поки ми чекаємо першу реакцію тренерів і гравців на матч, пропонуємо вам насолодитися кращими моментами битви за Кубок Відкриття. До речі, Ілля Ковальчук і Павло Дацюк відмовилися від забобонів і забрали трофей з рук Дмитра Чернишенко!

22:00. СКА - ЦСКА 4: 2. Усе! Матч завершено! СКА переміг з рахунком 4: 2 і став володарем Кубка Відкриття. Перша гра ювілейного сезону безумовно вдалася!

СКА досить швидко повів у рахунку зусиллями Патріка Херслі і Миколи Прохоркино, але ЦСКА зумів повернутися в гру в другому періоді. Відзначився Михайло Григоренко. Потім Ілля Ковальчук знову збільшив перевагу господарів, а Сергій Широков - в третьому відрізку - довів рахунок до великого. Останню шайбу в матчі закинув Максим Шалунов. ЦСКА міняв голкіпера на шостого польового гравця, але більше забити не вдалося. Григоренко та Широков визнані кращими гравцями матчу.

21:45. СКА - ЦСКА 4: 2. Половина третього періоду позаду. Рахунок колишній. У ЦСКА був реальний шанс скоротити відставання в рахунку після видалення Сергія Плотнікова. Розіграш зайвого у москвичів не вийшов. Більш того - вони практично не кидали. Дивимося далі!

21:35. СКА - ЦСКА 4: 2. ГОЛ! У підопічних Ігоря Нікітіна все в порядку з вольовими якостями. Вони практично відразу ж зуміли відігратися! Максим Шалунов вийшов на ударну позицію - його кидок вийшов не надто сильним, але шалено точним! ЦСКА знову повернувся в гру.

21.30. СКА - ЦСКА 4: 1. ГОЛ! Гості атакували, команда Олега Знарка відбивалася. Видалення Єгора Яковлєва - шанс для ЦСКА. Не вийшло. Зате майстерно зіграв Сергій Широков. Він поборовся в кутку, обіграв кількох суперників і закинув шайбу в меншості. Шедевр! Четверту шайбу вийняв Ілля Сорокін зі своїх воріт!

21:25. СКА - ЦСКА 3: 1. Третій період стартував! Чи стане він останнім? Сергій Кулаков, який отримав травму, не зможе продовжити гру, замість нього Олексій Раводін обслуговуватиме матч.

21:15. СКА - ЦСКА 3: 1. Трохи цікавих фактів в перерві - виключно для того, щоб вам було не так втомлює чекати третього періоду. Кубок Відкриття, за який борються команди, розігрується в дев'ятий раз. Шість разів трофей вигравав чинний володар Кубка Гагаріна. Пам'ятайте ці матчі?

2009 рік. 10 вересня. «Ак Барс» - «Локомотив» 3: 2 ОТ. Першу шайбу сезону закинув Геннадій Чурилов.

2010 рік. 8 вересня. «Ак Барс» - «Динамо» 1: 3. Першу шайбу сезону закинув Михайло Баландін.

2011 рік. 12 вересня. «Салават Юлаєв» - «Атлант» 5: 3. Першу шайбу сезону закинув Патрік Закріссон.

2012 рік. 4 вересня. «Динамо» М - «Авангард» 3: 2 Б. Першу шайбу сезону закинув Антон Кур'янов.

2013 рік. 4 вересня. «Динамо» М - «Трактор» 5: 1. Першу шайбу сезону закинув Єгор Дугін.

2014. 3 вересня. «Металург» Мг - «Динамо» М 6: 1. Першу шайбу сезону закинув Філіп Новак.

2015 рік. 24 серпня. СКА - ЦСКА 3: 4 ОТ. Першу шайбу сезону закинув Олександр Радулов.

2016 рік. 22 серпня. «Металург» Мг - ЦСКА 3: 2. Першу шайбу сезону закинув Дмитро Кугришев.

2017 рік. 21 серпня. СКА - ЦСКА ???

21:05. СКА - ЦСКА 3: 1. Другий період завершено. Гра на льоду рівна, але за рахунок забійної першого відрізка СКА відчутно попереду. З подій: гол Михайла Григоренко, який вдихнув життя в ЦСКА. У тому моменті відмінно зіграв Кирило Капризів. Коли здавалося, що в грі настав справжній перелом, за справу взявся Ілля Ковальчук. Різкий кидок, Ілля Сорокін безсилий. 1: 1 в періоді, але СКА як і раніше веде в дві шайби.

Під час другого відрізка травму отримав суддя Сергій Кулаков. Здоров'я головному арбітру!

20:55. СКА - ЦСКА 3: 1. ГОЛ! Ми скажемо два слова - Ілля КОВАЛЬЧУК. Перший гол суперфорварда в новому сезоні! Дуже точний кидок вийшов у 17-го номера СКА. Команда Ігоря Нікітіна зараз в нокдауні. Здавалося, що ЦСКА вирівняв гру, але немає - знову мінус два по ходу зустрічі.

До речі, для Ковальчука - це трьохсот гра в КХЛ і за СКА. Вміє Ілля святкувати ювілеї!

20:50. СКА - ЦСКА 2: 1. Матч вже перевалив за екватор, рахунок колишній. Але характер гри змінився. ЦСКА атакує куди частіше і в цілому володіє територіальною перевагою. Шикарнейший момент упустив Іван Телегін. Валерій Нічушкін видав Івану ювелірну передачу на п'ятак - Мікко Коскінен врятував господарів. З мінусів для гостей: ЦСКА знову грав у меншості. Але СКА забити не зумів, хоча, зізнаємося чесно, підопічні Олега Знарка були близькі до цього. Воротареві Іллі Сорокіна однозначно п'ятірка за ці дві хвилини.

Уболівальникам в Льодовому поки все подобається. І правда ж - ми дивимося класний матч.

20:40. СКА - ЦСКА 2: 1. ГОЛ! Антон Бурдасов Антон Вікторович, Олександр Попов, Кирило Капризів - всі ці форварди вже встигли атакувати ворота Мікко Коскинена з забійних дистанцій. А відзначився в підсумку Михайло Григоренко! Відмінна комбінація у виконанні московських «армійців»! Передача на рахунку Кирила Капрізова. Інтрига знову закручується!

20.30. СКА - ЦСКА 2: 0. Другий період розпочався! Нелегке завдання стоїть перед ЦСКА. Подивимося, чи зможе команда Ігоря Нікітіна зробити маленький хокейний подвиг.

20:25. СКА - ЦСКА 2: 0. Ми вже показали вам обидва голи, забитих СКА в першому періоді. Саме час подивитися повний огляд стартового відрізка матчу. Господарі поки цілком добре, а от команді Ігоря Нікітіна варто щось міняти вже в перерві. Вже зовсім скоро - продовження битви за Кубок Відкриття.

20:15. СКА - ЦСКА 2: 0. Перший період матчу за Кубок Відкриття завершено! СКА веде з рахунком 2: 0. Господарі поки швидше, агресивніше, а найголовніше - точніше. Спочатку відзначився Патрік Херслі. Він розчохлив свою «гармату» і потужним клацанням увігнав шайбу в сітку.

А потім невелику помарку допустив Ілля Сорокін. Ні, звичайно, кидок Миколи Прохоркино був дуже несподіваним, але голкіпер міг виручити свою команду.

З інших цікавих подій: величезна кількість вилучень у ЦСКА. Шість хвилин штрафу - це дуже багато проти СКА. Найреальніший шанс у гостей упустив Іван Телегін. Але в той момент блискуче зіграв Коскінен.

20:00. СКА - ЦСКА 2: 0. Команда Ігоря Нікітіна вже «горить» з рахунком 0: 2! З розвороту кинув Микола Прохоркино - Ілля Сорокін явно не очікував такого розвитку подій.

19:45. СКА - ЦСКА 1: 0. Патрік Херслі став автором першої шайби в нинішньому сезоні! СКА реалізував більшість у форматі «5 на 3». Як ви розумієте - Ілля Сорокін не винен в пропущеної шайби. Кидок у Херслі вийшов на диво. Як завжди - потужний і точний.

Як завжди - потужний і точний

19.40. СКА - ЦСКА 0: 0. Початок - вогняне! СКА створив небезпечний момент, Ілля Ковальчук вплутався в бійку після того, як Ілля Сорокін зафіксував шайбу. Підсумок: 17-й номер господарів відправився на лавку, а ЦСКА отримав шанс реалізувати зайвого. На жаль для фанатів гостей - немає голи. Тим більше, підопічні Ігоря Нікітіна не змогли повні дві хвилини відіграти вп'ятьох. Сергій Шумаков відправився на лавку штрафників за порушення чисельного складу. Продовжуємо.

А що на трибунах? На трибунах дуже святково!

19:35. СКА - ЦСКА 0: 0. Матч розпочався! Стартове вкидання позаду. У господарів в першій ланці вийшли Ілля Ковальчук - Павло Дацюк - Сергій Плотніков, а у ЦСКА першими на льоду з'явилися Антон Бурдасов Антон Вікторович - Олександр Попов - Кирило Петров!

KHL.ru вітає кожного з вас зі стартом сезону! Перед матчем уболівальників в Льодовому і телеглядачів привітав президент КХЛ Дмитро Чернишенко.

19:25. Майже все готово до початку матчу! Зараз в Льодовому барвисте передматчеве шоу. СКА підготувався до нього ґрунтовно. Прес-служба клубу попросила кожного прийшов до палацу завантажити на смартфон додаток SKA Army, зайняти своє місце за 20 хвилин до початку зустрічі і по команді ведучого натиснути кнопку в додатку, а також повернути телефон екраном до льоду.

Дуже красиво!

А вболівальники приготували перфоманс. Фанати СКА, наприклад, заявили за допомогою банера, що вони не збираються віддавати трофей.

19:20. Розпочатий сезон стане десятим в історії чемпіонату КХЛ. В цьому році святкує 20-річчя своєї роботи на Російському ринку і наш офіційний партнер - компанія Mastercard. Протягом всього ювілейного сезону всіх власників карт Mastercard, які вболівають за хокей, чекають приємні подарунки і сюрпризи.

Завдяки Mastercard в 2016 році з'явилася нова хокейна традиція - Безцінна ліга. У новому сезоні ми продовжуємо цю традицію зміцнювати - вболівальники знову зможуть голосувати і вибирати кращих гравців матчів. Найактивніші учасники розділять безцінний трофей зі своїм кумиром на головних льодових аренах.

Компанії «СОГАЗ» і «Мегафон» з підстави КХЛ підтримують Лігу. Ми дякуємо «СОГАЗ» і «Мегафон» за підтримку за всі роки існування Ліги.

Співпраця з КХЛ продовжили всі партнери, які працювали з Лігою протягом минулого сезону. Ми дякуємо за підтримку «Ростелеком», Міжнародну сервісну групу ERIELL, The Coca-Cola Company, Haier і Hankook Tire.

19:15. Президент КХЛ Дмитро Чернишенко підвів підсумки міжсезоння і привітав уболівальників з початком нового чемпіонату, який, нагадаємо, стане ювілейним:

- Вітаю всіх з початком ювілейного, десятого сезону КХЛ! Міжсезоння було потужним, цікавим, команди взяли участь у безлічі турнірів. З 13 турнірів дев'ять були міжнародними, на двох - в Сочі і в Санкт-Петербурзі - зіграла збірна Канади, куди були викликані гравці з клубів КХЛ. Думаю, інтрига буде серйозна, і як завжди утримає нас до самого кінця. Упевнений, що календар, який називають найвдалішим з усіх компромісних варіантів у олімпійський сезон, покаже свою ефективність. Він був створений, щоб забезпечити максимально ефективну підготовку нашої збірної, оскільки ми дуже зачекалися перемоги на Олімпіаді. З 1992 року чекаємо і зараз розраховуємо, що вона буде, - сказав Чернишенко.

З 1992 року чекаємо і зараз розраховуємо, що вона буде, - сказав Чернишенко

19:10. Спеціально для вас KHL.ru поговорив із заслуженими і дуже цікавими експертами. Хто є фаворитом Кубком Відкриття? Який клуб якісніше посилився в міжсезоння? Чи вистачить досвіду Ігорю Нікітіну в протистоянні з Олегом Знарка? В'ячеслав Биков, Борис Михайлов та багато інших країн відреагували на наші запитання.

«У парі ЦСКА і СКА змінився фаворит». Експерти про Кубок Відкриття

19:05. Кубок Відкриття у всій красі. Як вам? Саме за нього поборються сьогодні СКА і ЦСКА.

19.00. До матчу залишилося всього лише півгодини - саме час познайомитися з нашим докладним превью Кубка Відкриття. Всі інтриги і головні протистояння сьогоднішнього матчу - в одному кліці від вас.

Супердербі на старті ювілейного сезону. Прев'ю Кубка Відкриття

18:55. «Льодовий палац» в Санкт-Петербурзі в очікуванні початку матчу. Яка краса зараз на проспекті Більшовиків нашої північної столиці! Уболівальникам знову роздадуть футболки з логотипом СКА, а всіх нас чекає барвисте передматчеве шоу. 35 хвилин до стартового вкидання! Для тих, хто не потрапить до палацу - трансляції заплановані на КХЛ ТБ, КХЛ ТБ HD і «Матч ТВ».

18:50. Вчора на KHL.ru вийшло інтерв'ю з головним тренером ЦСКА Ігорем Нікітіним. Наставник «армійців» розповів про селекцію, завдання на сезон і матчі зі СКА. До прочитання обов'язково!

Ігор Нікітін: «Не можна порівнювати цей ЦСКА з торішнім»

18:40. А ось і склади граючих сьогодні команд! У СКА в воротах Мікко Коскінен. Хороша новина - Павло Дацюк в складі, він буде центром першої ланки команди Олега Знарка.

У ЦСКА останній рубіж зайняв Ілля Сорокін.

18:35. Перед сезоном KHL.ru детально розбирав селекцію обох команд. Поки ви чекаєте початок матчу, саме час познайомитися з цими матеріалами, щоб бути в курсі всіх придбань, які зробили клуби в минулому міжсезоння.

Кадрова революція «армійців». Назустріч сезону: ЦСКА

Важкий рік для Знарка. Назустріч сезону: СКА

Назустріч сезону: СКА

18:30. Всім привіт! Сьогодні, 21 серпня, стартує десятий сезон Континентальної хокейної ліги. У битві за Кубок Відкриття зустрінуться СКА і ЦСКА, чинний володар Кубка Гагаріна проти переможця регулярного чемпіонату останніх трьох років. Матч пройде в Санкт-Петербурзі. KHL.ru проводить live-трансляцію. Приєднуйтесь, буде цікаво!