(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Спартак» на останніх хвилинах втратив нічию в матчі з «Рапідом»

1. Група G

« Спартак »Програв в матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Європи проти« Рапіда », Ведучи в рахунку по ходу зустрічі.

На 20-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник червоно-білих зе Луїш , Якому асистував Лоренсо Мельгарехо .

«Спартак» на останніх хвилинах втратив нічию в матчі з «Рапідом»   «   Спартак   »Програв в матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Європи проти«   Рапіда   », Ведучи в рахунку по ходу зустрічі Спартак - Рапід. 1: 0. зе Луїш

В кінці першого тайму Луїс Адріано мав відмінну можливість подвоїти перевагу господарів, але пробив вище воріт.

Спартак - Рапід Спартак - Рапід. Луїс Адріано пробив вище воріт з лінії штрафного

А на початку другої половини гри свій шанс упустив Софьян Ханни , Який не потрапив як слід по м'ячу, перебуваючи в забійної позиції.

Спартак - Рапід Спартак - Рапід. Барач виносить м'яч з лінії воріт

Після 60-ї хвилини у підопічних Олега Кононова почали закінчуватися сили, і моменти стали виникати біля воріт москвичів.

Як підсумок - гол, пропущений на 80-й хвилині від крайнього захисника гостей Мерта Мюльдюра .

Спартак - Рапід. 1: 1. Мерт Мюльдюр

А вже в компенсований час «Спартак» пропустив другий гол - відзначився вийшов на заміну Філіп Шобесбергер . Відзначимо, що австрієць також віддав гольову передачу.

Таким чином, «Рапід» набирає сім очок і тимчасово очолює турнірну таблицю. У червоно-білих залишається п'ять, і вони знаходяться на останньому місці.