(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Спартак» перемагає в дербі на Кубку Мера. Огляд днів 18 серпня

1. Іван Костяев, Анна Овчинникова, Владислав Домрачев, «Югра» зазнала третьої поразки на Меморіалі Блінова,...
    Іван Костяев, Анна Овчинникова, Владислав Домрачев,
    «Югра» зазнала третьої поразки на Меморіалі Блінова, Дмитро Кагарлицький зробив дубль у ворота ХК «Сочі» в Санкт-Петербурзі, «Локомотив» виграв Кубок Львівської залізниці, ЦСКА здолав «Витязь», а «Спартак» - «Динамо» на Кубку мера Москви - KHL.ru про матчі дня.

Меморіал пам'яті Блінова

ДВА ОЧКА ТОРЧЕНЮКА, ПЕРЕМОГА уральців

«Автомобіліст» і «Барис» почали Меморіал пам'яті Блінова в Омську з перемог. Підопічні Володимира Крикунова обіграли «Амур» (2: 0), а астанинці були сильнішими за «Югри» (4: 2).

Уральці почали гру без розкачки і вже до екватора першого періоду вели в рахунку з різницею в три шайби. Ілля Крикунов уперше пробив Хенріка Карлссона, коли з початку матчу пройшло всього лише 39 секунд. Потім по шайбі на свій рахунок записали Олексій Міхнов і Олександр Торченюк, причому останньому вдалося закинути в меншості, це було його друге очко в грі. «Барис» зумів засмутити Якуба Коваржа лише під завісу другого відрізка. Відзначився Нурсултан Бельгібаев. Більше голів глядачі не побачили. 3: 1, перемога «Автомобіліста».

Володимир Крикунов, головний тренер «Автомобіліста»:

- Почали добре, в першій же зміні забили гол, поки противник розумів, в чому справа, забили другий, потім ще один, третій. І продовжували грати, не зупинялися, тому все було нормально, а на другий період вийшли, і команда встала. Команда закінчила грати. Ми перед другим періодом сказали, що ще 40 хвилин хокею, це дуже багато часу. Це хокей, тут швидко все змінюється, тому треба грати від початку до кінця. Але в підсумку третій період добре зіграли і спокійно довели до перемоги.

Євген Корінців, головний тренер «Барис»:

- Так, другу гру поспіль команда дуже добре грає два періоди, а один недостатньо зібрано. Це властиво для передсезонного періоду. Будемо поправляти це, вирівнювати. Згоден, трохи проспали початок матчу, пропустили непотрібний швидкий гол, потім ще два швидких. Треба віддати належне, що ні розклеїлись і дуже пристойно зіграли в решту часу - кінцівку першого, а також другий і третій періоди. ( прес-служба ХК «Барис» )

Статистика

Автомобіліст (Єкатеринбург) - Барис (Астана) - 3: 1 (3: 0, 0: 1, 0: 0)

Голи: 1: 0 Крикунов (Тічар, 00:39), 2: 0 Міхнов (Торченюк, Гарєєв, 4:17), 3: 0 Торченюк (Гарєєв, Чайковські, 8:54, м.) 3: 1 Бельгібаев (37 : 06)

Воротарі: Коварж - Карлссон

ТРЕТЄ ПОРАЗКА «Югри»

У другому матчі зійшлися невдахи турніру - «Амур» з «Югрою» до очного поєдинку зазнали по дві поразки і очок не набрали.

Перший період запам'ятався тим, що штрафні бокси обох команд практично не були порожніми, і в підсумку в пасиві суперників значилося по 4 двохвилинний штрафу. Лише за 51 секунду до перерви хабаровчане змогли зробити запис в графі «актив» - видалення Павла Валентенко за підніжку використовував Дмитро Клопов. У другому періоді «Амур» використовував перший же чисельну перевагу, а в подальшому команди продовжили заробляти видалення із завидною постійністю.

У другому періоді «Амур» використовував перший же чисельну перевагу, а в подальшому команди продовжили заробляти видалення із завидною постійністю

Лише на 47-й хвилині Вели Матті Савінайнен подарував «Югрі» надію на благополучний результат матчу і перші очки на турнірі. Однак «Амур» зумів удежать переможний результат. Більш того, незадовго до сирени В'ячеслав Литовченко вискочив один на один з Іллею Проськуряковим і міг зняти питання про переможця, але переграти голкіпера ханти-мансійці не зумів. Ні до чого не привів і фінальний штурм «Югри» з заміною Проскурякова на зайвого гравця. «Югра» зазнає третьої поспіль поразки на Меморіалі Віктора Блінова.

Андрій Мартемьянов, головний тренер «Амура»:

- Важкий був матч. Важливо було перемогти, до цього ми програли два матчі. Гра була хороша, емоційна, з хорошим суперником. Напруження матчу був дуже високим. Рахунок говорить сам за себе. Може, в тактичному плані матч виглядав не дуже, але на льоду кипіли емоції. Радий, що команда витримала останній натиск суперника, непогано зіграв наш моло-дой воротар.

Ігор Захаркін, головний тренер «Югри»:

- Нас як і раніше підводять непотрібні видалення, особливо в зоні атаки, коли ми намагаємося вирівняти гру. Я не можу сказати, що це проблема, але це явно недоробка гравців, не вміння відбирати шайбу на бортах. Насторожує мене всього чотири закинуті шайби в трьох матчах. Ми абсолютно не вміємо забивати. Це навіть гірше, ніж те, що ми програємо матчі. (Прес-служба ХК «Авангард»)

Статистика

Амур (Хабаровськ) - Югра (Ханти-Мансійськ) - 2: 1 (1: 0, 1: 0, 0: 1)

Голи: 1: 0 Клопов (Литовченко, Вяч.Ушенін, 19.09, б.), 2: 0 Вяч.Ушенін (Турбін, 24.38, б.), 2: 1 Савінайнен (Валентенко, 46.28).

Воротарі: Кисельов - Проскуряков.

МісцеКомандаІВВОВБПБПОПШПро

1. Авангард 2 2 0 0 0 0 0 9-3 6 2. Автомобіліст 2 0 0 0 0 0 0 5-1 6 3. Барис 2 1 0 0 0 0 0 5 -5 3 4. Амур 3 1 0 0 0 0 2 4-8 3 5. Югра 3 0 0 0 0 0 3 4-10 0

Турнір імені Пучкова

ДУБЛЬ Кагарлицький У ВОРОТА ХК «СОЧІ»

У заключний день проходить в Санкт-Петербурзі турніру імені Пучкова в матчі за п'яте місце зійшлися «Северсталь» і ХК «Сочі». Цікаво, що череповчани в своїй групі набрали три очки - рівно стільки ж, скільки і «СКА-Нева», і «Йокеріт», але за різницею шайб виявилися третіми. А ось жителі півдня обидва своїх минулих поєдинку програли. В очній зустрічі сочинцев і череповчан сильнішими виявилися останні. Вирішальну перевагу команда Олександра Гулявцева створила собі в першому періоді, коли дві шайби у ворота Костянтина Баруліна закинули Олександр Бумагін і Дмитро Кагарлицький. ХК «Сочі» далі скоротив розрив, проте відігратися не зміг. А той же Кагарлицький пізніше забив у порожні.

Головний тренер «Северстали» Олександр Гулявцев:

- Сьогоднішня гра вийшло важкою. В першу чергу тому, що вона у нас була третьою поспіль. Ті гравці, які були свіжими, додали нам мощі, але в цілому видно, що хлопці втомилися. Ми сьогодні виграли, а переможців не судять. Звичайно, питання ще залишилися. Але всі недоліки з'являються на тлі третього матчу, на тлі втоми.

Статистика

Северсталь (Череповець) - ХК Сочі (Сочі) - 3: 1 (2: 0, 0: 1, 1: 0)

Голи: 1: 0 Бумагін (Унгаро, Кодола, 14.05), 2: 0 Кагарлицький (Чернов, 10.08), 2: 1 Мальцев (Хохлов, 34.56), 3: 1 Кагарлицький (59.38)

Воротарі: Гудачек - Барулин

КАНАДЦІ «засушити» «СКА-Неву»

У грі за третє місце зустрічалися збірна Канади і фарм-клуб СКА - «СКА-Нева». На місці «невських» цілком міг бути «Йокеріт», також завоював на груповому етапі три очки з різницею шайб 3-4, проте фіналіста команди визначили між собою, підкинувши монету. І тут «блазням» пощастило більше. Канадці ж стали другими в групі А, зазнавши вчора ввечері «сухе» поразка від СКА. В результаті імпровізоване срібло турніру дісталося команді Уіллі Дежардена, від «СКА-Неви» (в складі якої в минулих матчах були і кілька гравців основи СКА) «кленові» не пропустили жодного разу.

Статистика

Збірна Канади - СКА-Нева (Санкт-Петербург) - 4: 0 (1: 0, 1: 0, 2: 0)

Голи: 1: 0 Робінсон (Гарбутт, Петерсен, 04.00), 2: 0 Петерсен (31.46), 3: 0 Гордон (Рой, 50.12), 4: 0 (Гарбутт, 55.12)

Воротарі: Скрівенс - Волков

СКА - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТУРНІРУ ПУЧКОВА

Фотострічка: 17.08.17. Турнір імені Н.Г. Пучкова. СКА (Санкт-Петербург) - «Йокеріт» (Гельсінкі)

За перше місце на турнірі Пучкова сперечалися СКА і фінський «Йокеріт». Жарти про монетку, прихильність якої пустила команду з Гельсінкі до фіналу, на той час вже вщухли, і матч сприймався цілком серйозно. Трибуни «Льодового», до слова, були практично заповнені, як і днем ​​раніше на грі з Канадою. Петербург з хокею встиг скучити, незважаючи на те що найкраща гра з шайбою затрималася тут в минулому сезоні до середини квітня.

Не можна сказати, що перемога в цій зустрічі далася СКА зовсім вже легко, проте після другого періоду табло являло світу 4: 0 на користь господарів. При цьому не можна не відзначити, що «армійці» не включили до складу на дану гру своє перша ланка - Іллю Ковальчука, Павла Дацюка і Сергія Плотнікова. У підсумку прекрасно впоралися і без них. Рахунок відкрив Олександр Барабанов - незадовго до першої перерви. Граду голів (як на Sochi Hockey Open) від нього потім не було, зате почин підхопили товариші по команді, і в другому періоді СКА визначив результат зустрічі.

Протягом окремо взятих семи хвилин середнього відрізка петербуржці три рази вразили ворота Райана Заполскі, і у всіх трьох випадках відзначилися захисники - Максим Чудінов, Єгор Яковлєв та Антон Бєлов. В середині матчу на льоду трапилася бійка, схопилися Євген Кетов і Марко Анттіла, так що Яковлєв забивав свій гол при грі в форматі «4 на 4». У заключній двадцятихвилинці команди обмінялися закинутими шайбами, але підсумок залишився тим самим: СКА виграє домашній турнір.

Головний тренер СКА Олег Знарок:

- Чекаю від усіх ланок результативної гри. Вирішили поміняти Карпова з Барабановим, поки є час, робочий варіант. Сьогодні вся команда була заряджена, не тільки Кетов, результат очевидний. Бійка Євгенія, напевно, додаткових емоцій додала. У СКА перебір, куди нам когось брати. Відпустимо чи когось? Все дізнаєтеся. Чому не взяли кубок після закінчення гри? Не знаю, я там не був. У хокеїстів краще запитайте, чи є забобони з приводу перемоги в передсезонних турнірах.

Статистика

СКА (Санкт-Петербург) - Йокеріт (Гельсінкі) - 5: 1 (1: 0, 3: 0, 1: 1)

Голи: 1: 0 Барабанов (Чудінов, Рундблад, 17.27), 2: 0 Чудінов (Гавриков, Широков, 26.58), 3: 0 Белов (Калінін, Гавриков, 31.19), 4: 0 Яковлєв (Калінін, Плотніков), 5: 0 - Карпов (Широков, Рундблад, 46.56), 5: 1 - Йормакка (палоло, Лепісто, 50.13)

Воротарі: Коскінен - Заполскі

Місце Команда І В ВО ВБ ПБ ПО П Ш 1 СКА 3 3 0 0 0 0 0 11-2 2 Йокеріт 3 1 0 0 0 0 2 5-8 3 Збірна Канади 3 2 0 0 0 0 1 9-4 4 СКА- Нева 3 1 0 0 0 0 2 4-7 5 Северсталь 3 2 0 0 0 0 1 5-5 6 ХК Сочі 3 0 0 0 0 0 3 3-11

Кубок Латвійської залізниці

ДУБЛЬ Азеведо, ПЕРЕМОГА «АК БАРСА»

Тільки вчора мінське «Динамо» і «Ак Барс» зустрічалися в рамках заключного туру Кубка Львівської залізниці, а вже сьогодні цим командам довелося зіграти в матчі за третє місце. У ворота «Ак Барса» повернувся Еміль Гарипов, який пропускав попередню зустріч. У мінчан на останньому рубежі знову з'явився Юнас Енрот.

«Динамо» активніше атакувало в першому періоді. Не сказати, що у підопічних Горді Дуайера було багато моментів, але в чужій зоні вони гостювали частіше суперника. І за це мінчани були винагороджені. Олександр Китаро відкрив рахунок, змусивши «Ак Барс» відразу ж додати в швидкості. Казанці ще до кінця першого періоду створили ряд моментів, але забити їм не вдалося. «Динамо» ж випав шанс збільшити рахунок після того, як в ворота російської команди був призначений буліт. Але Олександр Матерухін не переграв Гаріпова.

Зате це в другому періоді зумів зробити Сергій Дрозд. Кидок з п'ятачка - це виявилося занадто складно для казанського голкіпера. Після голу Дрозда «Ак Барс» не пішов великими силами в атаку. «Динамо» досить легко справлявся з нападом казанців. Місцями гра була рівна, у мінчан відмінно працював пресинг, іноді гравці «Ак Барса» явно перегравали зміни. Але ще до перерви команді Зінетулой Білялетдінова вдалося відігратися. Гол на рахунку Станіслава Галієва. А в третьому періоді «Ак Барс» зрівняв рахунок зусиллями Джастіна Азеведо. В овертаймі канадець приніс «Ак Барсу» перемогу і третє місце на Кубку Львівської залізниці. Андрій Марков визнаний кращим захисником турніру.

Статистика

Динамо (Мінськ) - Ак Барс (Казань) - 2: 3 ОТ (1: 0, 1: 1, 0: 1, 0: 1)

Голи: 1: 0 Китаро (Лінгл, 13:46), 2: 0 Дрозд (Хенкель, 23:33), 2: 1 Галієв (Ткачов, 32:52), 2: 2 Азеведо (Сікач, 43:47), 2: 3 Азеведо (Марков, 62:59)

Воротарі: Енрот - Гарипов

«ЛОКОМОТИВ» ВПЕРШЕ З 2011 РОКУ ВИГРАВ КУБОК Львівська залізниця

У фіналі Кубка Латвійської залізниці зустрілися ризьке «Динамо» і ярославський «Локомотив». Вчора «залізничники» влаштували господарям справжній розгром. Команда Олексія Кудашова перемогла з рахунком 5: 1. Але в складі рижан були відсутні багато лідерів, адже «Динамо» забезпечило собі участь у фіналі до поєдинку з «Локомотивом».

На сьогоднішній матч в ворота гостей повернувся Олексія Муригін, а останній рубіж господарів зайняв Джастін Пітерс, який також пропускав вчорашню зустріч.

«Локомотив» почав без розгойдування. Уже на початку першого періоду Павло Коледов пробив Пітерса і вивів Ярославцев вперед. Потім одне за одним посипалися видалення, але особливої ​​вигоди команди з більшості не витягли. Наступний гол трапився лише в другому періоді. Рижани помилилися на своїй синьої лінії і отримали вихід «два в один». Пас Єгора Аверіна, кидок Данила Апалькова - у Пітерса не було шансів.

Крапку в матчі поставив Олександр Кадейкін, він послав шайбу в ворота з незручної руки. «Локомотив» переміг з рахунком 3: 0 і вперше з 2011 року виграв Кубок Львівської залізниці. Для Ярославцев це другий успіх цього літа. Раніше вони стали володарями Кубка Мінська.

Статистика

Динамо (Рига) - Локомотив - 0: 3 (0: 1, 0: 1, 0: 1)

Голи: 0: 1 Коледов (Кадейкін, Алексєєв, 2:36), 0: 2 Апальков (Аверін, 30:04), 0: 3 Кадейкін (Іллєнко, Якуб Накладал, 55:20)

Сибіряков лютують

Фотострічка: 17.08.17. Кубок мера Москви. «Витязь» (Московська область) - ЦСКА (Москва)

У матчі з «Витязь» головний тренер ЦСКА Ігор Ніктіна вніс зміни до складу. Чи не вийшли на лід збірники - Сергій Андронов, Валерій Нічушкін, Іван Телегін, Богдан Киселевич, Ілля Сорокін. А ось трійка сибіряків Максима Шалунова і Сергія Шумакова з Кирилом Капрізовим змін не зазнала. У воротах з'явилися нові обличчя - «армієць» Ларс Юханссон і «витязь» Михайло Бірюков.

Майже весь перший період гра проходила в зоні команди з Підмосков'я. Але найнебезпечніший момент створив захисник-новачок «Витязя» Ніклас Бурстрём, який пробився до воріт армійців. Однак переграти свого співвітчизника не зумів. На початку другого періоду червоно-сині перетворили кількість атак і кидків в якість. Перейшов з «Сибіру» Сергій Шумаков з стрічки проштовхнув безгоспну шайбу в сітку. Після клацання від синьої лінії Артема Блажиєвського. Незабаром Кирило Капризів, який ніяк не може відкрити особистий гольовий рахунок в ЦСКА, змусив дзвеніти стійку.

На екваторі матчу армійці зміцнили перевагу. Ще один колишній сибіряк Костянтин Окулов підкараулив відскок і вразив ближній кут, нагородивши балом за результативність активного Андрія Кузьменка. «Витязі» повернулися в гру після кілька нелогічного голу свого капітана Олексія Семенова в більшості. Гренадер на п'ятачку екранував воротаря. Шайба після подвійного рикошету залетіла в сітку. У третій двадцятихвилинці «Витязь» додав, але зрівняти рахунок не зміг.

Статистика

ЦСКА (Москва) - Витязь (Підмосков'я) - 2: 1 (0: 0, 2: 1, 0: 0)

Голи: 1: 0 Шумаков (Блажиєвський, 21.17), 2: 0 Окулов (Кузьменко, 30.30), 2: 1 Семенов (Мозік, Афиногенов, 37.05)

Воротарі: Юханссон - Бірюков

Ігор Нікітін, головний тренер ЦСКА:

- Ми добре провели перший період і половину другого. А ось в третьому нам довелося оборонятися. Юханссон допоміг зберегти перемогу. Завтра перевіримо Олексія Марченка. У нього немає ігрової практики. Але він немлохо готовий. Про це говорять медичні тести. Поставимо його в пару з Богданом Киселевич, надійним захисником.

Валерій Бєлов, головний тренер «Витязя»:

- Провалили першу половину другого періоду, а третій провели добре. Так що в цілому я командою задоволений. Як і воротарем Михайлом Бірюковим.

ШЕДЕВРИ ВІД МІРНОВА І Брюквин

Підопічні Володимира Воробйова понеслися в атаку відразу після стартового вкидання. Вже на перших секундах лише штанга врятувала Маркуса Свенссон після кидка Володимира Брюквин. Суддям довелося навіть подивитися повтор цього епізоду. Спартаківський голкіпер відразу ж включився по повній, оскільки динамівці продовжували серйозно його турбувати. Лише ближче до екватора періоду команді Вадима Єпанчінцева вдалося відсунути гру від своїх воріт, і незабаром судді знову вирушили дивитися відео. Цього разу в купі-мале вже біля воріт Олександра Єременко шайба скакала по стрічці.

Голами ж команди обмінялися ближче до перерви, і вийшли вони дуже схожими один на одного. З тією лише різницею, що кидок Лукаша Раділа було завдано з середньої дистанції - чех точно поцілив у дев'ятку, а Гліб Корягін кидав майже від синьої лінії - Свенссон був закритий гравцями.

У другому періоді «Спартак» поступово прибрав ініціативу до рук, результатом цього стала шайба Бен Максвелл, який підкоригував кидок Дмитра Калінін а від синьої лінії. Однак все найцікавіше команди приберегли на кінцівку поєдинку. З інтервалом 29 секунд глядачі побачили два шедевра. Спочатку фланговий прохід шикарним кистьовим кидком завершив Брюквин, однак, тільки-но почавши з центру, спартаківці показали і свого майстра - Ігор Мирнов буквально скопіював гол Брюквин, залишивши Єременко не при справах.

Останні дві хвилини пройшли в форматі «шість на чотири» - пішов Макссвелл, а динамівці зняли воротаря. Однак кидкам біло-блакитних не вистачило точності, та й Свенссон був бездоганний. До всіх неприємностей «Динамо» додалася і травма Гліба Корягіна.

Володимир Воробйов, головний тренер «Динамо»:

- Ми повністю провалили другий період, будемо розбиратися, що сталося, поступилися в нерівних складах, не спрацювало більшість. У другому періоді поговорили з хлопцями, вони проявили характер і, начебто, витягли матч. Але триває він 60 хвилин, грати треба до кінця.

Вадим Єпанчинцев, головний тренер «Спартака»:

- Хороша бойова гра. Задоволений своєю командою, за винятком, напевно, першого періоду. У другому перебудувалися, стали більше вигравати єдиноборства, використовували видалення суперника і забили двічі. У кінцівці почали грати на утримання рахунку, і суперник покарав нас за це. Радий, що грали до кінця і в підсумку заслужено перемогли.

Статистика

Динамо (Москва) - Спартак (Москва) - 2: 3 (1: 1, 0: 1, 1: 1)

Голи: 0: 1 Раділов (Юдін, 14.32), 1: 1 Корягін (Сідляр, 16.40), 1: 2 Максвелл (Калінін, Чистов, 28.50, б.), 2: 2 Брюквин (56.46), 2: 3 Мирнов ( Бондарєв, 57.15).

Воротарі: Єрьоменко - Свенссон.

1. ЦСКА 2 2 0 0 0 0 0 5-1 6 2. Динамо Мск 2 1 0 0 0 0 1 6-6 3 3. Спартак 2 1 0 0 0 0 1 3-5 3 4. Витязь 2 0 0 0 0 0 2 4-6 0