(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Стали відомі фіналісти чоловічого турніру в Цинциннаті

Роджер Федерер / Фото - twitter.com/CincyTennis

10-я ракетка світу Новак Джокович і 2-й номер світового рейтингу Роджер Федерер зіграють у фіналі хардового турніру серії ATP Masters 1000 в Цинциннаті.

У півфіналі турніру серб і швейцарець обіграли хорвата Марина Чиліча і бельгійця Давида Гофф відповідно. Джоковичу для перемоги знадобилося три сети - 6: 4, 3: 6, 6: 3.

Матч серба проти Чиліча тривав 2 години 33 хвилини. За цей час Джокович зробив 8 ейсів, 4 брейки і допустив 4 подвійні помилки. На рахунку Чиліча 12 подач навиліт, 3 з 12-ти реалізованих брейк-поінтів і 4 помилки при введенні м'яча в гру.

Федерер пройшов до фіналу на відмову Гофф. Бельгієць прийняв рішення знятися з рахунком 6: 7 (3), 1: 1, провівши на корті 1 годину 4 хвилини. За цей час Федерер зробив 9 ейсів, не реалізував жодного з 4-х брейк-поінтів і допустив 2 подвійні помилки. На рахунку Гофф 1 подача навиліт, жодного брейк-поінт і 4 помилки при введенні м'яча в гру.

Фінал турніру в Цинциннаті в чоловічому одиночному розряді заплановано на 19 серпня, початок - о 23:00. Це буде 46-й матч між тенісистами, поки невелика перевага на стороні Джоковича - 23:22.

У чвертьфіналі турніру в Цинциннаті Федерер в непростому матчі обіграв свого співвітчизника Стена Вавринку.