(098)4-63-63-63

Стало відомо, через що Усейн Болт впав в останньому в кар'єрі забігу

1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
    2. Орфографічна помилка в тексті:

13 серпня 2017, 11:31 Переглядів: 13 серпня 2017, 11:31 Переглядів:   Усейн Болт

Усейн Болт. Фото AFP.

Судома ноги у вісім разів за допомогою олімпійського чемпіона ямайського спринтера Усейна Болта, який через це не зміг фінішувати в естафеті 4 по 100 метрів на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні, сталася через холодну погоду, вважає американський бігун Джастін Гетлін.

Болт, який до цього старту заявляв, що відчуває "легкий біль", біг в естафеті на останньому четвертому рубежі, але на фінішній прямій раптово зашкутильгав, зупинився і впав на доріжку. В результаті 30-річний ямаєць так і не зміг фінішувати. Згодом в релізі прес-служби турніру з посиланням на лікаря збірної Ямайки Кевіна Джонса повідомлялося, що у Болта була судома в м'язі задньої поверхні лівого стегна.

"У разминочной зоні був присутній прохолодний вітерець, але умови були однаковими для всіх. Мені шкода, що Болт отримав цю травму. Він як і раніше кращий в світі. Я розумію, що нам відразу потрібно бути готовими, але я думаю, що ми зняли одяг занадто рано. Тут трохи холодно, так що я думаю, ось звідки прийшла судома ", - сказав Гетлін.

Гетлін висловив упевненість, що Болт повернеться в професійний спорт. До турніру ямаєць заявив, що цей чемпіонат світу буде для нього останнім стартом у кар'єрі .

"Це була його прощальна гонка, і ми бажаємо йому всього найкращого і сподіваємося, що він скоро відновиться. Я готовий посперечатися на мільйон доларів, Болт повернеться через пару років. Він буде готовий, у нього є пристрасть до спорту. Він любить фанатів, а вони люблять його. Він занадто сильно любить спорт, щоб піти з нього. Болт - шоумен ", - зазначив американець.

Перемогу в естафеті здобула збірна Великобританії, американці - срібні призери. На третьому місці команда Японії. Гетлін взяв участь в естафетному забігу. Раніше на турнірі він став чемпіоном на стометрівці. Болт в тому забігу показав третій результат .

Нагадаємо, що Україна на чемпіонаті світу поки з однією медаллю - "сріблом" Юлії Левченко . Сьогодні помножити успіх може наша головна надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко, раніше пробився у фінал .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Стало відомо, через що Усейн Болт впав в останньому в кар'єрі забігу". інші Новини спорту дивіться в блоці "Останні новини"