(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Страшна сила: дівчата-бодібілдери з'їхалися до Києва з усього світу (ФОТО, ВІДЕО)

М'язисті блискучі тіла в гримі і на підборах. Україна вперше провела чемпіонат світу з жіночого бодібілдингу.

М'язисті бронзові дівчата на високих підборах в купальниках в ці дощові вихідні радували і дивували киян.

Україна вперше провела Чемпіонат світу з жіночого бодібілдингу та фітнесу і перемогла. Українки завоювали 16 медалей. getbig.ru

Україна вперше провела Чемпіонат світу з жіночого бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу, бікіні, атлетик фітнесу та фізик, і чоловічому фітнесу, атлетик фітнесу та фізик. Чемпіонат пройшов в Києві 14-15 вересня, повідомляє Федерація бодібілдингу та фітнесу України.

У перший день змагань пройшли півфінали Чемпіонату світу. В цей день на Київську сцену піднімалися все 300 учасників з 40 країн світу, за підсумками якого визначилися фіналісти. А 15 вересня в фінальний день змагань кращі з усього світу розіграли 20 комплектів нагород.

Україна вперше провела Чемпіонат світу з жіночого бодібілдингу та фітнесу і перемогла. Українки завоювали 16 медалей. www.eastlabs.sk

Українки виграли 16 медалей - 6 золотих, 2 срібних і 8 бронзових, а наша співвітчизниця Наталя Назаренко стала абсолютною чемпіонкою з фітнесу.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО: Українка стала чемпіонкою з фітнесу

ДИВІТЬСЯ ФОТО: М'язисті жіночі тіла на чемпіонаті з бодібілдінгу та фітнесу в Україні

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО: Чемпіонат з жіночого бодібілдингу