(098)4-63-63-63

Швеція - Фінляндія - 3: 1 - хокей на Олімпіаді-2018

1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Хокеїсти збірної Швеції обіграли команду Фінляндії. фото AFP

Збірна Швеції завершила груповий етап Олімпіади без поразок https://cdn.segodnya.ua/img/article/11154/77_main_new.1518972590.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11154/77_tn.1518972590.jpg 2018-02-18T18: 49: 48 + 02: 00 Новини Шведські хокеїсти перемогли команду Фінляндії і вийшла в чвертьфінал

Хокеїсти збірної Швеції обіграли команду Фінляндії в матчі заключного туру групового етапу на Олімпійських іграх і безпосередньо вийшли в чвертьфінал.

Зустріч групи C, що відбулася в неділю в Каннин, завершилася з рахунком 3: 1 (1: 0, 0: 1, 2: 0) на користь шведів. У складі переможців шайби закинули Антон Ландер (15-я хвилина), Патрік Закріссон (49) і Оскар Меллер (60, в порожні ворота). Автором голу у фінів став Йонас Кемппайнен (22).

Збірна Швеції, яка виграла всі три матчі в групі, з 9 очками посіла перше місце в квартеті і вийшла в чвертьфінал, де 21 лютого зіграє з переможцем матчу між командами Швейцарії та Німеччини. Збірна Фінляндії, з 6 очками стала другою в групі, в 1/8 фіналу 20 лютого зустрінеться з командою Південної Кореї. Переможець цієї пари виходить до чвертьфіналу на канадців.

раніше сьогодні канадські хокеїсти розгромили господарів Олімпіади збірну Південної Кореї і вийшли до чвертьфіналу.

C 14 по 25 лютого на Олімпіаді проходить чоловічий хокейний турнір. Зірки українського хокею кожен день коментують для нас зіграні поєдинки і дають прогнози на матчі наступного дня.

Відмітимо, що повний розклад у всіх видах спорту на всі дні Олімпіади-2018 доступно на нашому сайті. Вибравши перетин дня і виду спорту, клікніть і отримаєте час початку подій.