(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Талісман хокейної команди побив агресивного вболівальника після матчу

Хокейний матч НХЛ між "Чикаго Блекхоукс" і "Вінніпег Джетс" завершився перемогою гостей в овер-таймі (3: 4). Але події які відбулися після матчу потрапили в випуски новин, і привели до появи в Чикаго нового флеш-мобу і хвилі підтримки місцевої хокейної команди.

"Чикаго" проводить сезон вкрай невдало. Команда засіла на останньому місці в західному дивізіоні. З 35 матчів "яструби" змогли виграти лише 10. У п'ятницю команда вкотре програла (це було вже 9-ї поразки "Чикаго" в останніх 10-ти іграх). У кожної команди є талісман, символ. На хокейних матчах ростові фігури талісмана розважають уболівальників, піднімають їм настрій, роздають подарунки. Це невід'ємна частина шоу на хокейних матчах НХЛ. Ці символи і талісмани люблять дорослі і діти, з ними охоче фотографуються і розважаються.

Але в п'ятницю після прикрої поразки символ "Чикаго", пташеня Томмі Хоук зазнав нападу з боку вболівальника. Гра завершилася, актор переодягнений в костюм талісмана проводжав уболівальників на виході, як раптом один з буйних фанатів вирішив зігнати злість за поразку на клубному талісман. Молодий чоловік (за зведеннями поліції йому близько 20 років) почав спочатку голосно нецензурно лаятися, звинувачувати команду і її символ в програші, а потім напав з кулаками на талісман. Але актор виявився не з боязких. Він вистояв під ударами, а потім провів відмінну відповідну серію. Збив хулігана з ніг, повалив, потім підняв і викинув за межі арени.

Бостон проти Сент Луїса, як і 49 років тому

Нападнику вдалося втекти. Поліція Чикаго продовжує пошуки хулігана. Відео бійки вдалося зняти деяким вболівальникам. Епізод був показаний в новинах, і минулої ночі пташеня Томмі Хоук став центром уваги. "Чикаго" грав з "Сан-Хосе". Сотні фанатів перед матчем і в перервах шикувалися в черги щоб висловити слова підтримки талісману, привітати актора, показати що вони на його стороні і він, як і раніше любимо фанатами і командою.

Сотні фанатів перед матчем і в перервах шикувалися в черги щоб висловити слова підтримки талісману, привітати актора, показати що вони на його стороні і він, як і раніше любимо фанатами і командою

Втім, команді такий настрій уболівальників не допоміг. "Чикаго" вкотре програли. Будинки команда поступилася "Сан-Хосе" з рахунком 3: 7. Як помітили фанати в коментарях на офіційному сайті клубу: "Якби на льоду ви билися і боролися так як Томмі Хоук, ви б і перемогли також як і він".