(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

ТОВ «Проект Гольфстрім. Київський Гольф Клуб », Відкритий чемпіонат України з гольфу серед юніорів

18 вересня Київська Гольф Клуб приймав Відкритий чемпіонат України серед юніорів 18 вересня Київська Гольф Клуб приймав Відкритий чемпіонат України серед юніорів. Турнір пройшов під егідою Всеукраїнської федерації гольфу. За високе звання Чемпіона України змагалися діти та підлітки в трьох вікових категоріях: 6-9, 10-12 і 13-17 років. Серед учасників турніру були юні гольфісти Києва та Харкова - двох міст, які є центрами розвитку гольф культури в нашій країні.
    Київський Гольф Клуб проводить юніорські змагання з першого сезону своєї роботи. Щорічно тут проходить Teenager Cup - внутрішньоклубні змагання, на яке традиційно приїжджають молоді гравці з Києва та інших міст. У 2010 році на полях Клубу відбувся український дебют міжнародного турніру US Kids Golf - одного з найвідоміших і найпрестижніших юніорських змагань. А нинішнім турніром покладено початок історії українських офіційних гольф турнірів серед дітей.
    Турнір пройшов без урахування гандикапу на двох полях Клубу. Молодші учасники грали 9 лунок академічного поля, діти у середній віковій категорії - Клубне поле, а старші гравці пройшли 18 лунок Premier Course. Це було в міру суворе, дійсно офіційне спортивний захід, яке показало не тільки майстерність, а й чемпіонську дисципліну наших наймолодших гольфістів.
    Юніори готувалися до гри відповідально, із хвилюванням передчуваючи цікаву боротьбу. Київський склад учасників турніру в основному був представлений учнями «Green Team» і програми «Camp». Всі вони мають досвід участі в турнірах з гольфу, в тому числі тих, які проводив в цьому і попередніх роках Київський Гольф Клуб. Але, зрозуміло, всеукраїнський Чемпіонат став турніром нового для них рівня. До того ж, завдяки участі харківських гравців, стала більш різноманітною конкуренція.
    У підсумку, наші юніори провели турнір на високому рівні і гідно представили Клуб. Шість з дев'яти призових місць залишилися за киянами, учнями «Camp». Дмитро Коба та Ігор Мовчан стали чемпіонами в своїх вікових категоріях, Пилип Пилипенко посів друге місце серед наймолодших учасників, а Дарина Лисенко, Андрій Шляхов і Дар'я Братина зібрали на турнірі всю «бронзу».
    Харківські гравці також продемонстрували високий рівень їхньої рідної школи гри в гольф. Особливо порадувало уважне, трепетне ставлення дітей до культури гри, дотримання правил і етикету гольфу. Як і личить «справжнім» гравцям, харків'яни знімали кепки і тиснули руки партнерам по флайту на гріні останньої лунки - і в цілому всіляко підкреслювали повагу до своїх друзів-конкурентів по турніру. За підсумками змагання, серед харків'ян - два «срібних» призера Чемпіонату (Олександр Бабич та Софія Грицька) та «золото» в молодшій віковій категорії (Іван Маловічко).
    Додатково Київський Гольф Клуб увів номінацію для учасників, які показали найкращий результат з урахуванням гандикапу. Тим самим Клуб хотів заохотити менш досвідчених гравців, які показали хороший для себе результат і зіграли вище свого звичного рівня. До уваги приймалося і те, що велика частина «клубних дітей» вже мають Green Card і підтверджений гандикап, причому у деяких - нижче 36, оскільки діти постійно вдосконалюються. І дійсно, один з призів Клубу в цій додатковій номінації отримав учасник з найвищим на цьому турнірі гандикапом - 54, який дуже добре провів раунд, хоча і не потрапив до трійки переможців. Киянин Денис Райтер зайняв в загальному заліку (молодша вікова категорія) почесне четверте місце, з найкращим Netto = 39. А в двох інших категоріях цю номінацію виграли чемпіони турніру - Дмитро Коба (Gross = 84, Netto = 57) та Іван Маловічко (Gross = 48, Netto = 34).
    Результати турніру ...
    Окремо Клуб відзначив трьох гравців, які за час літнього навчання в рамках Клубних програм та участі в клубних турнірах досягли найбільших успіхів. Це Дмитро Коба, Пилип Пилипенко та Олександра Сухойван (яка посіла на Чемпіонаті 4-е місце в старшій віковій категорії, з результатом Gross = 96 ударів). Перш ніж приступити до нагородження головних переможців турніру, представники Клубу виконали приємну - і несподівану для наших юних гольфістів - формальність: оголосили про включення трьох названих гравців до складу елітної клубної команди «GolfStream Team». У планах Клубу - зробити цю команду своїм «уповноваженим» на виїзних українських і міжнародних змаганнях з гольфу. Більш того, члени «GolfStream Team», як команди найталановитіших і найперспективніших молодих гольфістів України, мають увійти до резерву національної олімпійської збірної з гольфу.
    Переможці, призери та учасники турніру отримали подарунки від Київського Гольф Клубу та Всеукраїнської федерації гольфу. А в кінці заходу всі учасники поласували чудовим тортом, виконаним у вигляді гольф поля. Цей маленький штрих до загальної картини заходу кілька розпалив і пом'якшив його стриманий, офіційний характер. І яке ж було здивування очевидців, коли в кінці турнірних урочистостей над клубними полями розкрився квітка веселки! Схоже, це диво природи убрався в одяг клубної традиції - вже не перший раз заходи КГК закінчуються веселкою через все небо ... А можливо, це подарунок спортивної фортуни, яку наші юніори не перестають дивувати своїми успіхами і щирою закоханістю в гру.