(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Тренер "Аякса": "Щоб вигравати фінали, потрібно спочатку програти їх"

Петер Бос. фото AFP

Тренер "Аякса": "Щоб вигравати фінали, потрібно спочатку програти їх" https://cdn.segodnya.ua/img/article/10240/54_main_new.1495695741.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/ 10240 / 54_tn.1495695741.jpg 2017-05-25T10: 02: 18 + 03: 00 Футбол Швидкий гол на початку другого тайму вибив команду з колії

Головний тренер "Аякса" Петер Бос впевнений, що його команда отримає хороший урок з поразки від "Манчестер Юнайтед" (0: 2) у фіналі Ліги Європи.

- Ми розчаровані. Я не бачив ту команду, яку звик бачити: пресинг і б'ється за перший м'яч. Ми хіба що грали на друге м'ячах. Мені здавалося, що гра була нудною, - сказав наставник. - Пропустили після рикошету, після чого грати проти такої команди було дуже важко. У нас не було багато моментів. Обидва голи стали ударом для нас. Жодна з команд не створювала багато моментів. Ми хороші в позиційному футболі, і я нагадав хлопцям про це в перерві. Але потім швидкий другий м'яч вибив нас з колії. Ми не були досить гарні. Часто, щоб вигравати фінали, потрібно спочатку програти їх. Для всієї нашої команди все це в новинку. Ми винесемо хороший урок. Якщо ми збережемо цей склад, то ця поразка піде команді тільки на користь.

У фінальному матчі турніру в Стокгольмі ворота голландського клубу вразили Поль Погба і Генріх Мхітарян .