(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Третя перемога поспіль: жіноча збірна Росії з волейболу обіграла Болгарію на Кубку Єльцина

Суперниками наших спортсменок були дівчата з Болгарії.

На що проходить в Єкатеринбурзі міжнародному турнірі з волейболу Кубок Єльцина - 2017 відбулися матчі 4-го ігрового дня. Жіноча збірна Росії зустрічалася з командою Болгарії і здобула перемогу в трьох партіях.

Перша партія матчу Росія - Болгарія вийшла рівною. Господарки майданчика атакували впевнено, але часто самі не встигали закривати блоком швидкі відповіді суперниць. У болгарок темп в нападі очікувано задавала головна зірка збірної Еліца Василева, яка виступає за казанське "Динамо". До середини сету росіянки мали перевагу в три очки - 16:13, але незабаром його розгубили і дозволили себе обігнати - 18:19.

Ситуацію вдалося виправити на подачі доігровщіци з "Уралочки-НТМК" Ксенії Парубець, заробивши 4 очки поспіль. Кінцівка сету також краще вдалася росіянкам - 25:22.

У другій партії глядачі також побачили невелику перевагу збірної Росії, але в цілому гра була рівною. Особливо гарячої вийшла кінцівка сету. Наша збірна мала 4 "матч-бола" за рахунку 24:20, але болгарки зробили диво і затягнули росіянок на "більше-менше" - 24:24. Головний тренер збірної Росії взяв тайм-аут, після якого господарки майданчика заробили два очки поспіль і виграли партію - 26:24.

У третьому ігровому відрізку росіянки не зменшили обертів і до другого обов'язкового паузі мали дуже комфортну перевагу - 16: 9, але болгарські волейболістки дещо скоротили розрив - 18:13, але росіянки свого вже не упустили - 25:18 в партії і 3: 0 в матчі. Це третя поспіль перемога збірної Росії на домашньому турнірі в Єкатеринбурзі.

В іншому матчі четвертого ігрового дня збірна Сербії обіграла команду Туреччини з рахунком 3: 1 (25:17, 18:25, 25:21, 25:22). У заключний день змагань в поєдинку за золоті медалі турніру зійдуться два головних фаворита Кубка Єльцина-2017 - збірні Росії та Сербії. Любителів волейболу чекає спекотне протистояння. Початок - о 19:00 за уральському часу.

Початок - о 19:00 за уральському часу

Текст: Іван ВЕДЕНІН