(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

У Нижньокамську «Автомобіліст» обіграв «Нафтохімік»

На попередній зустрічі цих двох клубів «Автомобіліст» програв з рахунком 2: 6

Сьогодні в Нижньокамську «Автомобіліст» зіграв з місцевим «Нафтохіміком», який в листопаді розгромив екатеринбуржцев з рахунком 2: 6 . До цієї гри до складу уральського клубу повернувся відновився після травми захисник Микита Трямкін.

Відкрити рахунок в матчі вдалося вже до середини першого періоду. При цьому шайбу в ворота «Нафтохіміка» закинув колишній гравець нижнекамского клубу Ден Секстон. Через чотири хвилини в черговий раз відзначився капітан «Автомобіліста» Найджел Доус. Він перехопив шайбу і практично без перешкод дістався до воріт суперника, збільшивши відрив.

За кілька секунд до закінчення періоду «Автомобіліст» отримав чисельну перевагу, але реалізувати його не зміг ні в цьому, ні в другому періоді.

У другому ігровому відрізку хокеїсти «Автомобіліста» продовжили атакувати ворота суперника, але воротарю «Нафтохіміка» щоразу вдавалося врятувати команду. А до кінця періоду господарі льоду відіграли одну шайбу, опинившись в більшості після видалення Дениса Бодрова. Шайбу закинув Андрій образ не лякайтесь за шість секунд до закінчення двадцятихвилинки.

Третій період команди провели практично на рівних, але за три хвилини до кінця гри Нижньокамський хокеїст грубо зіграв проти Олексія Василевського. Гравець «Автомобіліста» отримав удар в голову і впав на лід. За грубу гру арбітри відправили хокеїста «Нафтохіміка» на дві хвилини на лавку штрафників і присудили десять хвилин дисциплінарного штрафу. Ось тільки реалізувати більшість «Автомобіліст» не встиг, тому що теж заробив штраф.

При грі в форматі 4 х 4 закинутих шайб глядачі не побачили. Залишок гри «Автомобіліст» провів у меншості, але екатерінбуржци зуміли відстояти ворота і утримати перемогу. Гра завершилася з рахунком 1: 2 на користь «Автомобіліста».

Перший матч цієї виїзної серії «Автомобіліст» провів в Казані, поступившись чинному володарю кубка Гагаріна «Ак Барсу» . Заключний матч серії відбудеться 21 грудня, «Автомобіліст» зіграє з нижегородським «Торпедо». І вже на цьому тижні «Автомобіліст» повернеться в Єкатеринбург, де 23 грудня зіграє проти челябінського «Трактора», 26 грудня - проти свого головного конкурента на Сході, омського «Авангарду» , А 28 грудня - проти мінського «Динамо».

підписуйтесь на нашу групу на «ВКонтакте» , Там ми оперативно публікуємо новини і статті і обговорюємо головні міські події з нашими читачами.

Текст: Юлія ЗАБАЙЛОВІЧ