(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

У Казані «Автомобіліст» програв «Ак Барсу»

Попередня зустріч цих двох команд завершилася з рахунком 3: 4

Сьогодні «Автомобіліст» провів перший після тижневої перерви матч, який був зроблений в КХЛ на кубок Першого каналу.

На виїзді уральці вдруге за сезон зустрілися з чинним володарем кубка Гагаріна - казанським «Ак Барсом». Попередня зустріч цих клубів пройшла в Єкатеринбурзі і закінчилася поразкою «Автомобіліста» з рахунком 3: 4 .

З самого початку матчу обидві команди кинулися в атаку, заробивши при цьому по малому штрафу. Трохи більше пощастило в цій ситуації «Автомобілісту»: суперник порушив чисельну перевагу і екатерінбуржци отримали можливість 15 секунд пограти в форматі 3 х 4.

Ситуацією скористався капітан «Автомобіліста», який відкрив рахунок і продовжив свою особисту результативну серію до п'яти матчів. Пару хвилин по тому «Ак Барс» закинув шайбу в ворота Якуба Коваржа, але відеоповтор показав, що шайбу Роб Клінкхаммер підправив ногою, а не ключкою. Гол не зарахували.

Відзначимо, що в домашньому матчі «Автомобіліст» - «Спартак» був такий же випадок зі скасуванням закинутої шайби .

Проте закінчився перший період з рівним рахунком, на 12-й хвилині «Ак Барс» в більшості закинув шайбу.

У другому періоді ініціативу захопили гравці казанського клубу. Вони провели більше часу в атаці і завдали більше ударів по воротах, зумівши закинути одну шайбу. На другій хвилині третього періоду Артем Міхеєв, який до цього зрівняв рахунок, оформив дубль і збільшив відрив «Ак Барса».

Як не намагалися екатерінбуржци відігратися, зробити це їм так і не вдалося. Не допомогла навіть заміна воротаря на шостого польового гравця. У підсумку перша гра виїзної серії закінчилася для «Автомобіліста» поразкою з рахунком 1: 3.

На виїзді гравцям «Автомобіліста» належить провести ще два матчі: 19 грудень екатерінбуржци зіграють проти «Нафтохіміка», а 21 грудня - проти «Торпедо».

До цього будинку «Автомобіліст» в овертаймі обіграв Хабаровський «Амур» , здолав китайський «Куньлунь Ред Стар» і з рахунком 4: 1 розгромив московський «Спартак» .

підписуйтесь на нашу групу на «ВКонтакте» , Там ми оперативно публікуємо новини і статті і обговорюємо головні міські події з нашими читачами.

Текст: Юлія ЗАБАЙЛОВІЧ
    Відео: hcakbars / twitter.com