(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

У Польщі на арені вимкнули світло прямо під час матчу. Відео

Netto Arena з вимкненим світлом

Матч чемпіонату Польщі з волейболу «Щецін» - «Гданськ» був перерваний через відсутність світла на арені.

За рахунку 5: 5 в першому сеті стартового матчу сезону на заповненій арені в Netto Arena вимкнули світло. Продовжили працювати тільки аварійні вогні, табло та світлодіодні рекламні щити:

Матч був припинений в 15:02 за місцевим часом, а о 17:55 було прийнято остаточне рішення скасувати його. 5027 уболівальників свистом зустріли таке рішення, але змушені були погодитися. На даний момент невідомо, коли буде дограв поєдинок.

Відзначимо, що «Щецін» підірвав польський трансферний ринок в міжсезоння, підписавши Матея Казійскі, Лукаша Жигадло, Миколи Пенчева, Ніколаса Хоаг, Симона ван де Воорде і MVP чемпіонату світу-2018 Бартоша Курек. Завдання команди - вихід в єврокубки. Цим і пояснюється ажіотаж навколо першого матчу сезону.

Нагадаємо, в 2013 році під час футбольного матчу чемпіонату України «Дніпро» - «Металіст» на арені також згасло світло. У 2018 році на «Дніпро-Арені» виникли проблеми з електрикою перед фіналом Кубка України.