(098)4-63-63-63

Учасник Кубка Регіональних Чемпіонів - Новотек!

Представляти Новосибірськ буде команда Новотек

Команда «Новотек» була організована в 1999 році. Біля витоків команди стояли її нинішній капітан Микита Пьянов, менеджер команди і її незмінний спонсор Олег Євгенович Дозорців і граючий тренер Олексій Гуляєв.

Почавши першість міста Новосибірська в 3-ій групі, команда виграла її, а потім і 2-ї групи в 2000 році. У 2001 році команда вийшла в найсильнішу 1-ї групи першості міста Новосибірська, де і виступає на сьогоднішній день. За ці 12 років команда 10 разів ставала переможцем, лише двічі поступися пальму першості, посівши при цьому 2-е місце.

Беручи участь паралельно в різних турнірах, команда незмінно ставала чемпіоном різних загальноміських і ветеранських змаганнях:

• Відкрита першість Сора (Новосибірськ) - 12 раз
    • Кубок губернатора Томської області серед ветеранів - 2 рази
    • Першість Новосибірської аматорської баскетбольної ліги (НЛБЛ) - 1 раз
    • Кубок НЛБЛ - 2 рази
    • Першість Новосибірської баскетбольної асоціації (НБА) - 1 раз
    • Кубок Тресту №36 (м.Санкт-Петербург) - 1 раз
    • організований командою «Новотек» (що прийшов замість Кубка облспорткомітету), однойменний кубок - 8 разів.

Варто при цьому зазначити, що за ці роки склад команди залишався практично незмінним. На сьогоднішній день в складі команди «Новотек» виступають 8 майстрів спорту:

• тренер ДЮБЛ Володимир Пронін.

Останні троє, з огляду на виконання своїх професійних обов'язків не зможуть взяти участь в майбутньому в Москві турнірі, тому замінити їх покликані КМС Ігор Клименко (СГУПС-НІІЖТ) і вже перейшов цього літа в команду «Новотек» кращий центровий Новосибірської баскетбольної асоціації (НБА) - Валентин Фосс (НГУ).