(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

біографія

Видатний спортсмен, талановитий борець. Його профілюючий вид спорту - вільна боротьба. Бореться у ваговій категорії до 74-ох кілограм. Виступає на інтернаціональних змаганнях у складі збірної команди Сполучених Штатів Америки. АСКРО складається в клубі Sunkist Kids. Бен непогано виступив на минулих Олімпійських Іграх в Пекіні, проте до найвищих призових місць так і не дійшов.

Бен АСКРО 18-го липня 1984-ого року в Cedar Rapids, IA. З самого раннього віку Бен займався спортом. Протягом деякого часу майбутній борець навчався в середній школі Hartland, Wis. (Arrowhead). Там він вважався одним з найсильніших молодих спортсменів школи. Одного разу Бена зауважив дуже хороший фахівець Джон Месенбрінк, який - згодом - довгий час тренував його і допоміг спортсмену стати дуже сильним вільним борцем.

Одного разу Бена зауважив дуже хороший фахівець Джон Месенбрінк, який - згодом - довгий час тренував його і допоміг спортсмену стати дуже сильним вільним борцем

Бен АСКРО фотографія

У 1999-му році Бен завоював срібну медаль на змаганнях штату. У 2000-му і 2001-му роках АСКРО став беззаперечним чемпіоном штату. Відразу ж після - молодий спортсмен закінчив навчання в середній школі і трохи пізніше вступив до коледжу Missouri. У коледжі Бен АСКРО вважався перспективним борцем і однією з майбутніх надій американської боротьби. В університеті Бена тренував видатний наставник - Брайан Сміт. З його допомогою АСКРО чотири рази ставав фіналістом престижного змагання NCAA і двічі опинявся в фіналі на змаганнях All-American.

Сезони 2006-ого і 2007-ого років стали неймовірно успішними для вільного борця. Спортсмен зумів здобути велику кількість перемог на найвищому рівні. За ці два сезони Бен став дворазовим чемпіоном NCAA, а також двічі виграв змагання Hodge Trophy. Наступного року АСКРО домігся успіхів, в основному, на національних турнірах.

Пізніше - молодий борець чудово проявив себе і на міжнародних першостях. Бен зайняв почесне третє місце на міжнародному турнірі в Києві.

Також АСКРО неодноразово відзначився і на Олімпіадах. В Афінах чотири роки тому він брав участь на US Olympic Team Trials, проте зайняв лише шосте місце. В цьому році Бен зміг пробитися на основні змагання в Пекіні. На жаль, молодий, талановитий вільний борець не зміг домогтися місця на подіумі. Незважаючи на це, він все ж зміг здобути кілька перемог, проявивши себе гідним чином.

Деякий час назад Бен повернувся до Сполучених Штатів, щоб поділитися враженнями про Олімпіаду і готуватися до майбутніх турнірів.