(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Україна виграла у Швеції 2: 1 на Євро 2012

Збірна України здобула вольову перемогу над збірною Швеції на Чемпіонаті Європи з футболу Євро 2012. Голи забили ветерани обох збірних Ібрагімович і Шевченко.

Збірна України виграла свій перший матч в груповому турнірі Євро 2012 зі збірною Швеції. На центральному стадіоні Києва господарі чемпіонату, програючи по ходу матчу, зуміли вийти вперед і утримати переможний рахунок 2: 1.

На матч обидві команди виходили в своїх найсильніших складах, які, до того ж, були укріплені іменитими ветеранами. Причому, по обидва боки в ролі паличок-виручалочек були представлені нинішній і колишній гравці "Мілана" - Андрій Шевченко і Златан Ібрагімович.

Обидві команди вважалися аутсайдерами групи D Євро 2012. Тому аналітики говорили, що шанси на продовження боротьби за вихід в плей-офф будуть тільки у переможця гри Україна - Швеція.

Перший тайм гри Євро 2012 Україна - Швеція пройшов в цілому в рівній боротьбі, господарі поля більше володіли м'ячем, скандинави час від часу небезпечно контратакували.

Найцікавіші моменти біля воріт України та Швеції відбулися в самому кінці їх першого тайму на Євро 2012. Два шанси забити було в українців, шведи відповіли також двома небезпечними моментами, причому Златан Ібрагімович потрапив в штангу.

Другий тайм почався з гола гостей матчу Євро 2012 Україна - Швеція. На деякий час українці залишилися в меншості, один з гравців отримав травму. Судді гру не зупинили, і як раз в цей час Ібрагімович забив.

Втім, вже через три хвилини Україна відігралася. Після навісу з флангу Андрій Шевченко головою переправив м'яч у сітку воріт збірної Швеції, забивши свій перший, але не останній гол на Євро 2012.

Ще через п'ять хвилин лідер збірної України забив Швеції і другий гол, і знову головою, вийшовши таким чином в лідери бомбардирських перегонів Євро 2012.

В останні тридцять хвилин гри Україна - Швеція гості намагалися організувати наступ, але до небезпечних моментів біля воріт господарів справа так і не дійшла. Збірна України здобула свою першу перемогу на Євро 2012.

ВІДЕО: Перший гол в матчі Україна-Швеція на Євро 2012 Златан Ібрагімович 0: 1

ВІДЕО: Другий гол в матчі Україна-Швеція на Євро 2012 Андрій Шевченко 1: 1

ВІДЕО: Третій гол у матчі Україна-Швеція на Євро 2012 Андрій Шевченко 2: 1